jiri_korn
Zdroj: internet

Jaký je Jiří Korn?

0.0/5
Hodnocení:

Je aktivní, velmi pohotový, má smysl pro humor a rozhodně nelze přehlédnout ani v tom největším davu. Nic nového pod sluncem. Za co a kolik utrácí, čeho si nejvíce všímá na ženách a čím ještě hodlá doplnit svůj šatník? Pokud vás to zajímá, čtěte dále…

jiri_korn

Platíte za kulečníkového mistra a aktivního golfistu. Jak vnímáte tyto sporty?

Vnímám je jako ideální variantu aktivní relaxace. Odreagování od povinností a běžných starostí. Vřele doporučuji. Krom uvedených se občasně snažím i o bowling, tenis, squash, snowboarding a jízdu na kole. Nejsem fitkový typ, takže pro mě je to jediná možnost, jak ubrzdit snahy mého těla o atrofii.

Za který luxus jste ochoten utratit „nehoráznou“ sumu peněz?

Nejvíc asi za luxus, který souvisí s mou profesí. Tedy určitě obsah mého šatníku, také kostýmy, osobní doprava a ubytování. Snažím se citlivě umožnit určitý luxus i pro mé děti. Pokud možno tak, aby výsledek nakonec nebyl negativní. Také rád dávám luxusní dárky svým nejbližším. A občas si dovolím i luxus charity.

Jak je ta suma vysoká…?

Já to sám ani nechci vědět. Ale je to spojená nádoba s výší mých příjmů. Moc toho neušetřím.

Krom jiného vás veřejnost vnímá jako velkého znalce módy s osobitým vkusem a vyznavače estetiky těla vůbec. Kam chodíte pro inspiraci v oblékání?

Asi nepřekvapím: do luxusních obchodů. V současné době dosti často do obchodů se značkou Faith. A pokud se ptáte i na inspiraci pro estetiku těla, tak nechodím nikam, ač bych dost často rád. Jen se rozhlížím na ulici, na pláži a občas v něčem zalistuji.

Který druh oblečení se ve vašem šatníku rozhodně nenachází?

Nevím. Z těch základních druhů, jako je jaro, léto, podzim, zima a společnost, sport, odpolední, večerní, domácí a pracovní, mám asi všechno. Pokud bych musel říci něco, co se v mém šatníku nenachází, řekl bych skafandr. Ale kdoví, jestli i ten tam jednou nebude – rozmary módních trendů jsou nevyzpytatelné. A ještě něco mi chybí, ale určitě to vyzkouším: nano spodní prádlo a nanoponožky.

Nedávno se mluvilo (protože bulvár o tom psal) o vaší postavě, která je ovšem, dle mého názoru, naprosto v normě. Jak si udržujete fyzičku?

Děkuji, ale dovolím si s vámi nesouhlasit. Podle mých norem jsem ve fázi vybočení a snažím se vše zatlačit do normohranic, o kterých mám jasnou představu. S tím souvisí i druhá část mé odpovědi: fyzičku udržuji nahodile, nesystematicky a tedy s nevalným výsledkem. Pořád si říkám, že bych to měl napravit, ale…. znáte to: vždycky je nač se vymluvit. Ale aspoň to dokáži změnit: nevymlouvám se a přiznávám v této oblasti poněkud slabší vůli a částečnou lenost.

Pořad Možná přijde i kouzelník byl, troufám si říci, jednou z nejzábavnějších estrád v historii Československé (i nynější celočeské) televize. Nenabídl vám některý z televizních tvůrců spolupráci na podobném projektu?

Velmi jednoduchá odpověď: nenabídl, protože podobný projekt v současnosti není žádná televize schopna připravit, ani vyprodukovat.

V případě, že by se tak stalo, přijal byste?

Ano. Jen se obávám, že umělců, kteří mají pocit, že zábavu umí, je až dost. Kvalitního humoru jsem vždy rád účasten, avšak těžiště mé profese je poněkud na jiném místě.

Čeho si na ženách především všímáte?

Jestli si všimnou mě.

Co vás spolehlivě „postaví na nohy“?

Nic tak spolehlivého nemám, proto se pořád musím spoléhat na sebe. Prostě se tak dlouho přemlouvám, až se na ty nohy postavím. Zatím.

Kdybyste se mohl vrátit na začátek své profesní kariéry s již získanými zkušenostmi, ubírala by se stejným směrem?

Doufám, že ano. Ale možná bych se u toho méně nadřel a některé věci bych se už nesnažil pochopit.

Pokud byste chytil zlatou rybku, jak by zněla vaše 3 přání?

Mně by stačilo jedno: aby se mi všechno splnilo.

Je nějaká otázka, kterou jste ještě při rozhovoru nedostal, ale rád byste na ni odpověděl?

Ano. Tato.

Autor: Olga Jandová

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.