zenska_nevera
Zdroj: internet

Je mi nevěrná! Co teď?

0.0/5
Hodnocení:

Přijít na nevěru své partnerky je vždy bolestivé. Ať už je přistihnete v posteli jako v kýčovité komedii, nebo si přečtete SMSku, která rozhodně nebyla pro vás. Ve většině případů je se vztahem konec, ale možná, že když si ujasníte své problémy, dokáže i slepovaná váza nějakou tu parádu udělat.

zenska_nevera

Obecně platí, že na nevěře jsou vinni oba. Což neznamená, že byste se měli obviňovat a plazit se po kolenou, jen si proberte váš vztah v rozmezí posledního půl roku. Měl jste moc práce? Často jste se hádali kvůli malichernostem? Neklapalo vám to v posteli? To všechno jsou věci, které nevěře přímo nahrávají a dají se vyřešit. Pokud si myslíte, že váš vztah klapal a ona je stejnak nevěrná, tak bude nejlepší jí nechat a začít jinde.

Nevěra je obrovská rána  a jen málo mužů ji překousne. Jsme hrdá stvoření a nemáme rádi, když s námi někdo zametá. Jestliže ale svého činu lituje a vy ji stále milujete, měli byste ji dát druhou šanci – tu si zaslouží každý. Udělat tlustou čáru a začít znovu.

Hlavně neudělejte nějakou blbost! Jste naštvaní, ponížení a zrovna teď ji nenávidíte. To ale neznamená, že vezmete sekeru a skončíte na samotce s nadrženým černochem. Běžte se raději projít a trochu se uklidnit. Najděte si klidné místečko, kde můžete vypustit páru a pořádně si zařvěte – uleví se vám.

Vykašlete se na detaily! Snažit se zjistit, kdy, kde a v jaké poloze to dělali vám určitě neuleví – spíše naopak. Čím méně toho víte, tím méně vás toho bude trápit.  To samé platí o obviňování. Pokud máte začít znovu, nemůžete jí při každé hádce vmést do tváře, že vám byla nevěrná a považovat to za svůj vítězný triumf.

Všechna důvěra, kterou jste za vztah vybudovali je v troskách a vám se zdá, že už ji nikdy věřit nebudete. Ujasněte si pravidla, navzájem si řekněte co byste chtěli změnit a dejte tomu čas. Zní to neuvěřitelně, ale občas se lidé dokáží poučit a vztah může fungovat dál.

Ona mi zahla, já můžu taky! Zastavit se na baru a rozdat si s první opilou holkou, kterou poznáte nikdy nic dobrého nepřinese. Jen se budete cítit provinile. Jakmile vyrovnáte skóre na 1:1 už vztah ani důvěru nikdy neobnovíte.

Nevěra je zvlášť ošemetná pokud máte děti. Určitě před nimi nevěru neřešte a nesnažte se je poštvat proti partnerce – nic si tím nepomůžete. Trauma je složitá věc a vy u svého syna určitě nechcete nechtěně vzbudit odpor k ženám. Jestliže váš vztah funguje a byl to jen chvilkový úlet, děti uspíší hojení. Pokud vám ale vztah nevyhovuje, nemá cenu zůstávat v něm jen kvůli dětem. Občas se bohužel stává, že páry, které spolu zůstanou jen kvůli dětem potom žijí spíš vedle sebe, než spolu a to je pro děti horší, než rozvod.

Autor: Zdeněk Kolbuch

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.