2016_05_30_skydiving
http://www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/Zdroj: http://www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/

Jedinečné typy na letní sportování

0.0/5
Hodnocení:

Nedovedete si představit Váš volný čas bez sportu a rádi byste vyplnili blížící se léto novými sportovními zážitky? Nechejte se inspirovat společností Firma na zážitky a vyberte si například některou z poukázek na adrenalinový sport. Velmi oblíbený je zejména indoor skydiving, při němž můžete zažít omamný pocit z volného pádu i bez padáku na zádech.

Tento nevšední zážitek nahánějící adrenalin do lidské krve můžete prožít v první skydiving aréně Huricane Factory v České republice. Tato skydiving aréna je také první arénou tohoto druhu ve východní Evropě. Při proudu vzduchu o rychlosti až 280 km za hodinu si budete moci vyzkoušet, jaké to je, létat jako pták. Skvělým typem na dárek pro všechny milující adrenalin je rovněž jetpack. Jetpack nabízí jedinečnou možnost prožít nezapomenutelný let nad vodní hladinou.

Firma na zážitky Vás k tomuto neobyčejnému sportu láká do Davlí od začátku května do konce září. Během 60 minut při jetpacku zažijete to, po čem jste ve svých nejtajnějších snech již dlouho snili a přitom se za tímto zážitek nebudete muset vydávat na dlouhou cestu do zahraničí. Mnohé další adrenalinové i jiné zážitky a typy na dárky nejen pro muže najdete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/. Darovat tak můžete například poukázku na indickou degustaci v Zátiší, havajskou masáž Lomi Lomi nebo zážitkový kovářský kurz a vyzkoušet si tak toto pradávné řemeslo, které vykonávali již starověcí řemeslníci. Jako upomínku na kovářský kurz si sebou domů odnesete vlastnoručně vyhotovený výrobek. 

autor: Jan Šťastný
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.