Jednou já málo, třikrát je moc...
Jednou je málo...Zdroj: Profimedia

Jednou je málo, třikrát je moc neboli pravdivá realita mužského sexu

4.3/5
Hodnocení:

Taky vám přijde, že na nás média chrlí ideál dokonalého testosteronem nabušeného muže lačně toužícího po sexu? Je nám předurčen status lovce a podle toho je na nás nazíráno – jsme bezcitná monstra toužící po sexu nejlépe s tlupou nadržených samiček, od rána do večera myslíme na to jak se dostat ženským do kalhotek a pokud jsme zadaní, nemáme večer na práci nic jiného než servat oblečení z partnerky a vybušit jí mozek z hlavy… Taková či podobná charakteristika vzbuzuje u normálního chlapa akorát depresi.

Nedávno na pánském dýchánku v hospodě jsme se s ostatními „normálními“ chlapy shodli, že nejen ženy, ale i my muži jsme oběti společenské šikany. Ženy si neustále stěžují, jaké jsou na ně kladeny požadavky ohledně vzhledu a dovedností. Nebudeme si lhát do kapsy, každý doma chceme modelku s dvěma doktoráty a kuchařským uměním Zdeňka Polreicha, kterou bude bavit žehlit a každý večer nám bude masírovat chodidla a provádět orální sex až se nám prostěradlo vcucne do zadku. Je ale také nutné si uvědomit, že i na nás je kladen obrovský tlak!

Všeho s mírou i v sexu

Všeho s mírou i v sexu

Představte si situaci: Jen co se ráno probudíte, zjistíte, že máte hodinu zpoždění. Auto si dnes vzala manželka, takže musíte jet MHD. Po příchodu do práce dostanete parádní „čočku“ od šéfa a prémie jsou fuč (blíží se vánoce, takže až to zjistí manželka tak Vás zabije). Na stole máte kupu práce, telefony zvoní, na obědě s klientem se Vám převrhne do klína miska salátu, takže chodíte celý den po firmě s flekem na poklopci a vypadáte jako debil. Volá manželka, že zapomněla koupit rohlíky a stavit se v lékárně. Porada se protáhla, pak běžíte pro rohlíky, začíná pršet (fajn, alespoň se zamaskuje ten flek), pak rychle do metra a domů… Doplazíte se domů, odemknete a všude svíčky. Nejdříve Vás napadne, že vypli proud, ale pak uvidíte manželku v podvazcích, jak Vám s vilným výrazem nese sklenku vína. Pánové ruku na srdce, kdo z Vás by měl po podobném maratónu chuť na vášnivý dvouhodinový sex??? Odvážní by se zmohli možná na dvouminutovou rychlovku, ostatní by nejspíš hledali únikový východ.

Jistě se shodneme, že naprostá většina z nás po příchodu z práce netouží po rozpálené manželce, ale rozpálené kotletě v žaludku a chvilce klidu u počítače nebo televize. Rozhodně nemyslíme na sex 24 hodin v kuse, neskočíme jako nadržení ratlíci po všem, co se hýbe a nebo neuteče na strom. Takže dámy – pokud Vám bude nějaký frajer tvrdit, že dvě hodiny tvrdého vášnivého sexu je normální průměr, tak buď kecá, nebo něco bere … Aby člověk vydržel podávat dvě hodiny kvalitní výkon v posteli, tak by musel být rok bez sexu nebo mít novou partnerku a i tak by byla v těch dvou hodinách zahrnuta i večeře.

Další mýtus je frekvence. Sex 5x denně je naprosto nereálná záležitost. Navíc v manželství či dlouhodobém partnerství je i 5x týdně moc. Souložit v podobné frekvenci se Vám podaří jen párkrát za život. Fyzicky je to zvládnutelné jen ve věku od 15 do 20 let a později jen v případě, že si opatříte novou partnerku do postele. Jo a taky bych rád poznal chytráka, který ženským nakukal, že pro chlapa není problém zvládnout tři orgasmy po sobě. Pokud nejste narušený jedinec jako je sklepmajstr Fritzl nebo nadsamec jako Robert Rosenberg, ale jste obyčejný člověk, tak orgasmus neboli výron semene 3x a více za sebou vyvolá spíše pupínky a zarudnutí než stav rovnající se extázi.

Takže pánové, až na Vás bude zase manželka tlačit, abyste jí třikrát denně vystřihl dvouhodinové číslo jak z pornofilmu a vyzývat Vás, abyste jí konečně předvedl, jaký jste „bejk“, vyřiďte jí, že je sice pravda, že býk souloží několikrát denně, ale pokaždé s jinou krávou.

autor: Kamil Blážík
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.