jizda na cervenou
Zdroj: internet

Jízda na červenou se občas vyplatí

0.0/5
Hodnocení:

Sex a menstruace k sobě nejdou. Tak to je předsudek starý jako lidstvo samo. A jako tuna dalších podobných předsudků je to naprostá kravina. Pokud občas pojedete na červenou, tak vám neupadne úd ani vám na žaludu nenaroste srst – maximálně trochu zaděláte prostěradlo.

jizda na cervenou

Na spoustě webů (převážně ženských) se dočtete, že se máte umýt, vzít si čisté spodní prádlo atd. Sakra, vždyť žijeme v Evropě v 21. století! To je snad samozřejmé, že to nebudete dělat v sousedově popelnici. Všichni víte, že z vás nemá kapat špína, a partnerce je jasné, že jestli má krvavé kalhotky, tak se vám v nich nemá předvádět. V našem článku se dočtete jen podstatné věci – podstatné pro chlapy.

Předtím, než se dáte na věc, si musíte v hlavě ujasnit důležitou myšlenku: Opravdu to chcete? Než instinktivně vyhrknete No jasně!, tak si přečtěte příběh čtyřiadvacetiletého Petra z Prahy:

„Přítelkyně si asi před rokem našla  na internetu, že můžeme mít sex i při menstruaci. Byla tím úplně nadšená a hned to při nejbližší příležitosti chtěla vyzkoušet. Já její nadšení nesdílel. Popravdě mi vyhovovalo, že to při menstruaci neděláme. Vždy mi při tom přijde špinavá a ta sražená krev je vyloženě nechutná – ale jsem chlap a tyhle věci jsem jí prostě říct nemohl. I když zrovna vylezla čistá ze sprchy, tak mě odrazovala ta visící šňůrka mezi nohama. Chvíli jsme se mazlili a já myslel, že to půjde, ale jakmile jsem viděl, že si vytáhla tampón, tak byl konec. Začal jsem se omlouvat a ona to naštěstí přijala. Víckrát jsme to už ale nezkoušeli a ani nebudeme.“

Stejný názor jako Petr má naštěstí jen mizivá část mužské populace. Nám ostatním je jedno, že se trochu zamažeme, hlavně že si pořádně užijeme. A to ne jen my chlapi. Určitě víte, že se ženám během jejich dnů zblázní hormony a rapidně jim vzroste libido, takže spokojenost je zaručena na obou stranách. (Jestli má místo libida křeče, tak máte smůlu…)

Shrňme si tedy vše, co potřebujete vědět před jízdou na červenou:

Používejte kondom – váš penis potom nebude připomínat červenou užovku a navíc zmenšíte riziko infekce, na kterou jsou menstruující ženy náchylné.

Dejte pod ní ručník – ženy krvácí v různých intervalech, takže je možné, že ho ani nebudete potřebovat. Jistota je ale jistota.

Nikam se nehrňte – naše drahé polovičky jsou při svých dnech daleko citlivější, dopřejte jí tedy předehru. Nemusí to být nutně orál po vzoru Doležala, stačí se chvilku mazlit a potom si hned nehrát na pneumatické kladivo.

Milovat se můžete i s tampónem, ale je to jako byste tam z druhé strany měli Japonce. Je sice malý, ale dál vás nepustí. To už je lepší anální sex, jak doporučuje osmadvacetiletý Karel z Čelákovic:

„S Helenou už neříkáme, že bude mít měsíčky, ale že budou anální dny. Osobně mám anál hodně rád a měsíčky jsou jediná doba, kdy si ho mohu dopřát. Nejdříve jsem ji musel přemlouvat, ale teď už si o to říká sama. Celý život jsem si myslel, že menstruace pro mě znamená masturbaci, ale od té doby, co máme “anální dny“, je to moje nejoblíbenější část měsíce.“

Tak vidíte. Pokud máte rádi anální sex, ale partnerka vaši zálibu příliš nesdílí, tak ji můžete ukecat právě při menstruaci. To, že to dostala, přece neznamená, že si zajdete vyhonit někam do rohu.

Přečtěte si také: http://www.mzone.cz/2010/07/home/jak-na-analni-sex/

Zdeněk Kolbuch

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. cizmazia

    článok je zaujímavý, ale nechcel by som to vyskúšať.