gays
Zdroj: internet

Jsem gay, aneb nejhorší způsoby jak jí dát kopačky

5.0/5
Hodnocení:

Láska sice hory přenáší, ale znáte to. Zamilovanost opadne, drobné problémy se stupňují a vy už si ani nevzpomínáte, kdy jste se naposledy nehádali. Nabízí se jediné řešení – rozchod. Jenže jak jí to říct? Slz a scén se bojíte jako čert kříže a nevíte jak dál. Přinášíme vám několik rad jak se rozejít a především jak se nerozcházet!

gays

Jsem gay

Snad nejtrapnější způsob, jak dát partnerce kopačky je říct: Jsem gay a o hodinu později klátit její kamarádku. Bylo to už v tolika filmech a zkoušelo to tolik lidí, že vám to snad neuvěří ani pravá blondýna, která má více laků na nehty než mozkových buněk. A když vám na to náhodou skočí, tak se stejně časem dozví pravdu a vy v lepším případě dostanete pár facek.

Místo toho zkuste být upřímní. Chcete se s ní rozejít, takže vám něco vadí – řekněte jí to. Není snadné říct partnerce, že je hysterka, nebo že vám moc kecá do života, ale upřímnost a komunikace je první krok k úspěchu. Co vy víte, třeba se nad sebou zamyslí a změní se, ale jelikož nežijeme ve sci-fi, tak s tím moc nepočítejte a raději jí dejte jasně najevo proč se chcete rozejít. Jestli s vámi chce být, tak bude určitě brečet a dělat scény, ale vy musíte najít své koule, říct jí co si myslíte a jít dál s čistým štítem.

Dohnat Ji k rozchodu

Někteří chlapi zkrátka nedokáží říct své partnerce, že jejich vztah ztratil veškerý lesk a radost, že přináší už jen utrpení a snaží se dohnat k rozchodu ji. Podobně jako pětadvacetiletý Mirek z Prahy: „Ze začátku byl můj vztah s Lenkou skvělý. Byl jsem její první kluk a ona moje první holka, takže jsme si užívali co to šlo. Zlom přišel až po půl roce, když jsem si uvědomil, co všechno ji vadí – alkohol, moji kamarádi, moje motorka… zkrátka všechno. Můj život se změnil v řadu pravidel, která se nesmějí porušovat a Lenka se mnou navíc chtěla být každou volnou vteřinu, což mě dohánělo k šílenství. Neměl jsem ale odvahu říct jí do očí, že chci vztah ukončit. Koneckonců to se mnou myslela dobře a navíc byla sirotek, takže jsem se prakticky stal její jedinou rodinou. Z lítosti jsem přežil několik dalších měsíců a poté jsem se začal snažit, aby se rozešla ona se mnou. Začal jsem se k ní chovat jako ke kusu hadru, dokonce jsem začal kouřit, což úplně nesnášela, ale ona mě milovala tak moc, že to všechno skousla. Vždy, když jsem se s ní chtěl rozejít, jsem zapomněl na všechno špatné a viděl jsem jen lítost a její slzy – začal jsem ji nesnášet a sebe ještě víc. Metoda: Ona se rozejde se mnou byla neúspěšná a asi po roce jsem potkal dívku svých snů – její nejlepší kamarádku. Už to nešlo jinak a jednoho deštivého odpoledne jsem jí řekl pravdu. Přišly slzy i scény, ale vydržel jsem a pustil ji k vodě. Ten pocit, když jsem odešel z jejího domu a věděl, že je po všem, byl k nezaplacení. S její kamarádkou jsem začal chodit a už tři roky máme krásný vztah o kterém by se mi ani nesnilo. Kdybych to mohl vrátit, řekl bych jí pravdu hned a ušetřil bych si spoustu šedin a závislost na cigaretách, které jsem se doteď nezbavil.“

Stěhuji se

Rozchod typu: Promiň miláčku, ale odjíždím na deset let do Afriky zkoumat pijavice, platí možná tak na jednorázovky, vedle kterých se po pařbě probudíte a nestihnete včas utéct – jinak to nedělejte. Stejně tak jí neříkejte, že se stěhujete (samozřejmě pokud se opravdu nestěhujete), je to zbabělost a navíc jen chvilkové řešení, které se dříve nebo později provalí. Riskujete i to, že bude chtít udržovat vztah na dálku s tím, že se uvidíte jen o víkendu. Některé ženy dokáží pro udržení vztahu udělat všechno a je jedno jestli vás opravdu miluje, nebo je s vámi protože jste milionář. Platí to co vždy – upřímnost.

Umírám

Opravdu extrémní způsob rozchodu je říct přítelkyni, že máte rakovinu (nebo jinou nevyléčitelnou nemoc) a že umíráte. Přesně takovou blbost udělal i třicetiletý Jaroslav své šestadvacetileté přítelkyni Soně. Zeptali jsme se jí, jak se na to dívala ona: „Byli jsme spolu s Jardou už šest let, sice jsme nebyli svoji, ale bydleli jsme spolu a hlavně jsme měli dvouletou dcerku Kristýnku.

Od jejího narození už nás vztah nebyl takový jako dřív, tolik jsme si nepovídali a ani v posteli to nestálo za nic (za dva roky dvakrát). Nejdříve jsem dávala vinu sobě, po porodu jsem hodně přibrala a měla jsem spoustu starostí s Kristýnkou, jenže když se ani po dvou letech nic neměnilo k lepšímu, začala jsem tlačit na pilu. Jarda nejdříve dělal jakoby nic, až poté z něj vypadlo, že je vážně nemocný a musíme se rozejít, protože nechce, aby ho dcera viděla chátrat. Naprosto mě to zdrtilo – navíc mi nechtěl říct co mu je a nikde jsem nenašla žádnou lékařskou zprávu. Chtěla jsem být s ním a být mu oporou v době krize, jenže on nechtěl. Dokonce mi dal termín, do kdy se musím odstěhovat, protože v tu dobu bude prý hospitalizován v nemocnici. Nedávalo mi to moc smysl (Jarda byl zdravý a skoro denně chodil hrát fotbal) takže jsem se snížila k nejhoršímu a prohledala jsem mu telefon. To zjištění bylo hrozné. Nejen, že měl jinou ženskou, ale všichni jeho kamarádi už ji znali jako jeho přítelkyni. Připadala jsem si jako idiot, strávit svá nejlepší léta a mít dítě! s člověkem, který si mě nevážil ani natolik, aby mi řekl pravdu. Vybalila jsem na něj své zjištění a on se přiznal, že v době, kdy měl být údajně v nemocnici, s ní jede na dovolenou. A výsledek? Dokonce života ho budu nenávidět jako nikoho před ním, ani po tom.“

Mrtvý brouk

Poradil vám to kamarád a určitě to bude fungovat – zkrátka přestanete se svým protějškem komunikovat. E-mail dáte do spamu, zrušíte si číslo a smažete si profil na Facebooku. Přítelkyně se vám bude chvíli marně pokoušet dovolat a po nějaké době začne nový život s někým jiným. Zní to hezky, ale má to dvě vady: Za prvé – nefunguje to, za druhé – degradujete se tím na úroveň vypatlaného puberťáka.

Nic netušící partnerka si navíc může začít myslet, že se vám něco stalo a první co udělá bude, že zaklepe u vás doma. Potom zbývá si buď nakoupit zásoby a strávit tak rok zavřený doma, nebo jít s pravdou ven. Pokud budete mít štěstí, tak se na vás přítelkyně tak naštve, že se s vámi raději rozejde sama.

Závěr: Nedějte z holek blbce, nezaslouží si to.

Pokud i vy máte nějaké zajímavé životní zkušenosti, posílejte je na redakce@mzone.cz a my je uveřejníme.

Autor: Zdeněk Kolbuch

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.