black1
Zdroj: http://obchod.gohd.cz/gopro-hd-hero3-black-edition

Kamera na zachycení vašich adrenalinových zážitků

0.0/5
Hodnocení:

Patříte mezi milovníky adrenalinových zážitků? Rádi vyhledáváte extrémní sporty, při kterých vám do krve vyplave adrenalin? Jistě byste si chtěli tyto nevšední zážitky uchovat v paměti co možná nejdéle a třeba i po čase si moci připomenout ty skvělé okamžiky. Díky nejmodernějším technologiím to již není žádný problém! Díky sportovní kameře dnes můžete zaznamenat i extrémní zážitky. Vytvoříte si velmi kvalitní záznam, který si můžete uchovat nejen jako vzpomínku, ale můžete jej také ukázat svým přátelům a známým. Pochlubte se svými zážitky. Třeba budou chtít vaši známí příště také vyzkoušet nějaký z adrenalinových zážitků! Společně si tak budete moci užít bungee jumping, seskok padákem, let balónem, atd. V partě můžete vyrazit například na sjezd divoké řeky!
Pro mnoho extrémních sportů se nehodí klasické kamery, které je nutné držet při natáčení v ruce. Mnohem autentičtější záběr získáte, když použijete kameru na helmu. Kamera na helmu se jednoduše připevní na ochrannou helmu a vy tak můžete nerušeně sportovat a přitom zaznamenávat veškerou vaši činnost. Kamera na helmu našla své využití již také v dokumentaristice a dalších odvětvích filmu. Pořiďte si špičkový záznam díky sportovní kameře na helmu. Stačí ji jen připevnit dle návodu.
Na svou sportovní helmu snadno upevníte například kameru GoPro HD HERO3. Tato kamera nabízí výkonný fotoaparát, velké rozlišení i nízkou hmotnost! S GoPro HD HERO3 získáte kompletní balíček se vším, co budete při natáčení potřebovat! Součástí balení je baterie, napájecí kabel, vodotěsný kryt, vertikální držák, otočný kloub, atd. Skvělou kameru GoPro HD HERO3 Black Edition nyní můžete získat již za 10 990 korun! Tuto skvělou cenu nabízí GO HD – oficiální distributor kamer GoPro. Více informací naleznete na http://obchod.gohd.cz/gopro-hd-hero3-black-edition, kde si tuto skvělou sportovní kameru můžete ihned objednat.

autor: Jan Šťastný
rubrika: Adrenalin
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.