smrt při sexu
Zdroj: internet

Když má Smrtka chuť na sex

5.0/5
Hodnocení:

Někdo o tom celý život sní, jiný to považuje za vrchol trapnosti. Těžko říct, jestli je úplně ideální zemřít uprostřed sexuálních radovánek. Ale v minulosti se to stalo už mnohokrát…

smrt při sexu

Papežova svatá láska

Ne každý papež je vzorem dobré morálky a jedním z těch divočejších byl bezesporu Jan XII., jeden z nejmladších papežů v historii. V osmnácti letech usedl na papežský trůn a ihned si vybudoval pověst sexuálního štvance. Vlastnil domácí harém, znásilňoval přímo ve svatostáncích a údajně si začal poměr i se svou vlastní matkou. Ne nadarmo se tomuto hříšníkovi přezdívalo „Jan Zlý“ a ne nadarmo jej zastihla roku 964 smrt symbolicky přímo v loži – ovšem ne v jeho vlastní. Údajně byl v posteli své milenky utlučen kladivem; naštvaný manžel, který přistihl svou choť in flagranti, si to s papežem prostě potřeboval okamžitě „vyříkat“.

Poslední erekce pana prezidenta

V kalendáři se psal 16. leden roku 1899 a celou Francií otřásala Dreyfusova aféra. Jen pan prezident Felix Fauré byl dobře naladěn – těšil se totiž na dostaveníčko se svou milenkou Madame Steinhal. Tahle vdaná panička byla prý pěkná dračice, soudě dle toho, co slýchali strážci za dveřmi. Jenže tentokrát se ozýval šílený řev. Takový, že strážci přešli do akce a rychle pronikli dovnitř. Obrázek, který se jim naskytnul, asi už žádný z nich nikdy nezapomněl. Na kanapi seděl mrtvý Fauré a před ním, s hlavou v prezidentově klíně, klečela notně zděšená milenka. Říká se, že následkem leknutí dostala ona dáma křeč žvýkacího svalstva, takže prý musel zasahovat i chirurg, který prezidentův úd odborně vyjmul z jejich úst. Jakmile se pak Madame Steinhal trochu oklepala z tohoto setkání se smrtí, musela se vyrovnat s další nepříjemností – vysloužila si totiž velmi trefnou přezdívku „Polibek smrti“.

Politikova „tvrdá“ práce

Oficiální verze vypadala asi nějak takhle: Dne 26. ledna 1979 zemřel ve věku sedmdesáti let americký víceprezident Nelson Aldrich Rockefeller. Podlehl infarktu, čest jeho památce! Když to na pana víceprezidenta přišlo, údajně měl zrovna něco diktovat své asistentce, sedmadvacetileté Megan Marshak. Neoficiální (a pravdivá) verze však slečnu Megan povýšila na milenku a panu Rockefellerovi dopřála mnohem milosrdnější odchod z tohoto světa, než skonat uprostřed pracovního vypětí. Tenhle mocný a taktéž ženatý muž sice opravdu zemřel na infarkt, ovšem přímo uprostřed milostného aktu! Když oné sobotní noci zkolaboval, přímo pod ním se začala zmítat zalehnutá asistentka Megan. Multimilionářský vnuk naftového magnáta měl zrovna obrovskou erekci a Megan pod ním doslova uvízla. Sundat ze sebe nahého muže Rockefellerových rozměrů byla fuška, ale Megan to nakonec dokázala. Pak začala přemýšlet, co si počne. Bylo jí jasné, že tohle se nesmí dostat na veřejnost, ale jak na to? Megan tedy zavolala jako první své kamarádce, která ihned dorazila. Dvě ženy zíraly na naháče, který možná ještě dýchal. Sanitku ale dámy přivolaly až po hodině, a to už bylo pozdě. Těžko říct, zda měl Rockefeller šanci tohle přežít, nicméně lékaři tvrdí, že pro muže jeho věku je tahle příčina smrti celkem typická. Co jiného než infarkt může čekat gentleman, který se sedmdesátkou na krku zahýbá své manželce s tak mladou dívkou?

Herec udušený kvůli své rozkoši

Snížení přívodu kyslíku do plic přináší samovolně i sexuální vzrušení. Možná dobrá informace pro ty, kteří hodlají skončit svůj život na šibenici. Jenže někteří lidé využívají tohoto poznatku ke zkrácení dlouhé chvíle a rádi se občas přidusí jen tak pro trochu rozkoše. Ne vždy to ale přežijí, protože erotická asfyxie, zvláště její autoerotická podoba, patří k nejnebezpečnějším sexuálním hrám vůbec. Statistiku nehod u této praktiky rozšířil před dvěma roky také americký herec David Carradine. Hvězda snímku Kill Bill si údajně chtěla udělat dobře mezi natáčením v thajském Bankoku, jenže se to tak nějak vymklo kontrole. Následně byl dvaasedmdesátiletý Carradine nalezen na ve svém hotelovém pokoji mrtvý. Nahý, se šňůrkou kolem penisu a krku. Sebevražda byla vyloučena. Dvě hercovy bývalé manželky poté potvrdily, že Carradine měl sklony k nezvyklým sexuálním manévrům, takže se v podstatě nelze divit, že takto skončil.

Autor: Ilona

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. Sisi

    :-))

  2. BillyBob

    U Davida Carradine ale nakonec potvrdili vraždu, ne?