nohy na plazi
Zdroj: internet

Pomazlení s prstíky – footfetish

0.0/5
Hodnocení:

Říká se, že někdo má rád holky, jiný vdolky. Někdo se rád otočí za slečnou s vyvinutým poprsím, další neodolá pěkným nohám. A právě nohy některé muže přitahují o hodně víc, než všechno ostatní, dokonce víc, než klasické sexuální orgány.

nohy na plazi

Za pomazlení s prstíky, nejlépe s nalakovanými nehty, nebo s hebkým chodidlem, se ale před partnerkou stydí, protože to považují za něco divného. Ti odvážnější dokonce vyhledají profesionálku, která v tomto ohledu dokáže uspokojit jejich touhy. Je to opravdu tak zvláštní a ojedinělé?

Pro tyto praktiky existuje zvláštní pojmenování, foodfetish. Pochází za složení anglických slov foot – noha, a fetish – předmět hodný úcty, obdivu. Footfetish zahrnuje jak zálibu v bosých nohách, tak i v oblečení na nich (punčochy) či botách (většinou lodičkách či kozačkách). Toto uctívání je hlavně záležitostí mužů, a to ve vztahu k ženským, dívčím ale někdy i mužským nohám. Mužů, kteří jej vyznávají, je překvapivě dost. Někteří se obrací na odborníky s otázkou: Jak partnerka přijme, když se jí s tím svěřím?

Většině žen se líbí pěkné pánské pozadí, vypracovaný hrudník či pěstěné ruce a ačkoliv se u žen zpravidla nejedná o zálibu na úrovni fetishe, i ony dokáží preferovat některou část mužského těla víc, než ostatní. Ze zkušeností žen lze k uvedené otázce říci, že právě tato „úchylka“ jim většinou nevadí. Žena pozitivně vnímá mazlení, jemné masírování těla a právě doteky na chodidlech jsou většině z nich více než příjemné. Je na muži, aby našel tu správnou rovnováhu mezi tím, co přitahuje jeho a tím, co dělá dobře jeho partnerce. Foodfetish není nic, za co by se měl člověk stydět.

Slečna Linda měla zálibu v masírování nohou. Jejího partnera to ale nelákalo. Náhodou se o tom zmínila před kamarádem, který ji nabídl, že jí chodidla namasíruje. S přivřenýma očima si masáž užívala, než zjistila, že pro kamaráda tyto doteky představují něco víc. Linda se nestyděla a zeptala se ho, jak je to možné. Svěřil se jí, že nalakované nehty na nohou jsou to, po čem v létě na poodhalených dívkách a ženách pokukuje a že mu to dělá dobře. Při milování se svou dívkou si představuje, jak laská její nohy a občas to spolu i praktikují.

Když se Linda se svým přítelem rozešla, na tuto chvíli si vzpomněla. Dala si inzerát, kterým hledala partnera se zálibou v dámských nohách. A byla překvapená, kolik jí přišlo odpovědí. Se svým novým partnerem, kterého si na základě tohoto inzerátu vybrala, chodí více než rok a oba jsou velice spokojení. Přiznal se jí, že dříve dokonce několikrát navštívil profesionální studio, neboť se ostýchal dívkám, se kterými chodil, přiznat k tomu, co ho přitahuje. Tento příběh skončil jako v pohádce. Určitě ale není třeba hledat jen ženu, která miluje masáže nohou. V dobře fungujícím vztahu bude jistě postačovat si o všem otevřeně promluvit. Tak, jako o všem. Hodně štěstí, pánové!

Autor: ebra

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
 1. David

  Nic proti ale pletete se oba, autor i Honza :)

  Noha je leg. Foot je chodidlo, footfetish je zamren jen na chodila, kotniky, prstiky, nartiky.. proste od kotniku dolu. :)

  A proc se za to stydet?? Dyt na tom neni nic divneho.

  Kdyz muze lizat kundicku, hrat si s kozickama, udelat se z pohledu na prdelku, tak proc nemuzu mit rad chodila??:)

 2. Honza

  Nazdárek, nechci Vás nějak kritizovat, ale anglicky noha je foot, food je jídlo, proto si myslím, že v názvu článku by určo mělo být Footfetish a ne Foodfetish, i když někteří jsou i na jídlo úchylní. Jinak Vám fandím, jste skvělý web.