iphone
Zdroj: M-zone

Kolikrát za den odemkneme svůj mobil? Až 130-krát, tvrdí vědci.

0.0/5
Hodnocení:

To, že telefon je naším každodenním doplňkem, to je známá věc. Vědci si ovšem položili otázku, kolikrát denně svůj mobil odemknete, abyste si zkontrolovali zda vám nepřišla SMS, zpráva na Messengeru nebo e-mail. A výsledky byly překvapivé. V průměru si telefon odemkneme až 80 – krát za den. 

Začátkem dubna, datový analytik Ben Barjarin tvrdil, že průměrný uživatel odemkne svůj iPhone 80-krát za den. Toto číslo vzápětí potvrdila i samotná firma Apple, která uvedla, že pro současné uživatele je naprosto normální kontrolovat si často své telefony.

Barjarin dále tvrdí, že v průměru lidé odemknou svůj telefon každých 11 minut. “ Je však takové údaje brát s rezervou. Někteří náruživější uživatelé mobilních telefonů jej za den odemknou až 130-krát.“

uv 

Pokud chcete zjistit, kolik času trávíte na mobilním telefonu, pak stačí otevřít aplikaci Nastavení a kliknout na Možnosti baterie. Lze zároveň zjistit, jaké aplikace jste v daný den použili. Stačí jen kliknout na ikonu hodin v pravém horním rohu vašeho iPhone a rázem zjistíte, jak dlouho jste s kterou aplikací pracovali. 

Tak si schválně spočítejte, kolikrát denně odemknete svého mobilního miláčka ;)

autor: Martin Kovařík
rubrika: Věda a technika
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.