Konec se stereotypem ve vztahu
Konec se stereotypem ve vztahuZdroj: Pixmac

Konec se stereotypem ve vztahu – zkuste sex na neobvyklých místech

3.0/5
Hodnocení:

Stereotyp je zabijákem každého vztahu, proto bychom se měli snažit se vzájemně překvapovat a čas od času vyvětrat vyčpělou nudu z ložnice. Sex na neobvyklých místech přináší vzrušení, adrenalin a probuzení skomírající touhy. A fantazii se meze nekladou! Kniha Charlotte Laboucheové „ 101 míst, kde byste měli mít sex, než zemřete“ nabízí širokou škálu inspirace a záleží jen na tom, co Vás osloví. Jaké jsou tedy nejčastější netradiční místa, kde Češi provozují sex? Tady je máte:

Mezi lidmi je nejrozšířenější netradiční místo k nadrženému skotačení příroda. Sex v přírodě zažila asi většina z nás. Je to fajn zpestření, ale přináší s sebou závan rizika spojeného se sexem na veřejném prostranství, což patří k věci. Pokud máte kousek za barákem les či odlehlou louku, tak neváhejte! Můžete s sebou vzít i deku a sex v přírodě spojit s piknikem. Do košíčku přibalte i šlehačku či čokoládový toping. I v přírodě si můžeš trochu zaexperimentovat. Sex na dece je rozhodně příjemnější než na tvrdé zemi. V lese si vybírejte mýtiny a mechové paloučky. Na jehličí a šiškách by zážitek mohl být nepříjemný a mohl by do budoucna Vaši partnerku spíš odradit než přinést něco pozitivního do vztahu. Nezapomeňte se vybavit repelentem! Určitě překonejte stydlivost a zariskujte – bude to stát za to. Vyžaduje to sice vždycky trochu exhibicionismu a chuti dělat něco jinak, ale zbytečně neriskujte, abyste nevzbudili pohoršení a neskončili na policejní stanci. Když se do toho pustíte, vezměte si na sebe pohodlné oblečení, do kterého se rychle nasoukáte, pokud by vás někdo nečekaně překvapil

Sex v autě volí řada lidí jen jako nejposlednější variantu, když už nikde jinde není prostor, ale lze jej doporučit i jako místo pro zpestření. I ve velmi malém autě lze dobře improvizovat a vymyslet tolik poloh, o kterých se vám možná ani nesní. Kromě místa u řidiče a spolujezdce můžete vymyslet i celou řadu variant na zadních sedačkách, případně kapotě automobilu. Pozor si jen musíte dát na neplánované odbrždění ruční brzdy či vyřazení rychlosti, případně abyste nepromáčkli kapotu, nebo aby nezůstaly na kapotě či dalších místech karoserie památeční otisky. Sex v autě je velmi spontánní. Stačí odbočit na odlehlou cestu a sklopit sedačky. Dá se provozovat i v zimě, ale to je lepší auto předem pořádně vytopit.

Sex ve vodě řada lidí se často nepovažuje za vzrušující záležitost. Ovšem dokud nevyzkoušíte, nemůžete sami říct, a proto se nebraňte ani této variantě. Pokud jste s partnerkou zdatní, vyzkoušejte alternativu sexu ve vodě – sprchu. Zajisté neprožijí vzrušivější milování než právě na tomto místě. Ovšem kromě vody a nebezpečí uklouznutí velmi záleží na technice milování, proto je k dokonalosti často potřebný pořádný trénink.

Pro skutečně odvážné je dobré vyzkoušet sex ve zkušební kabince obchodu s oblečením, výtahu či toaletách restaurace. Zážitky z těchto míst mohou být skutečně velkolepé. Pokud se na sebe rádi při aktu díváte, je zkušební kabinka ideální. Kde jinde naleznete tolik zrcadel? Než zamíříte do kabinky, zeptejte se prodavačky, zda se můžete jít přesvědčit, že se vám nové oblečení Vaší přítelkyně skutečně líbí. Sex plný adrenalinu i vzrušení lze zvládnout i během přestávky na oběd na toaletách oblíbené restaurace. Ovšem pozor na nebezpečné bakterie a pak také na nepříjemný zápach, jež vás může kdykoliv nepříjemně překvapit. Velmi adrenalinová záležitost naprosto nevhodná pro nervově labilní a klaustrofobní jedince je také sex ve výtahu. Nejenže si totiž výtah může kdokoliv zavolat, ale hrozí i uvíznutí v mezipatře či nechtěné vyvolání alarmu. Výtah jen a jen doporučit těm, co milují rychlovky.

Sex na netradičních místech si můžete dopřát, i když neopustíte Váš domov. Například pračka zvládne mnohem více vibrací, než kterákoli jiná věc ve vaší domácnosti. Když se posadíte na pračku, její pohyb se přenese do vaší pánve a nahradí vám tak obří vibrátor. Na neobvyklé milování se může hodit i houpací křeslo či gymnastický balón. Pokud budete ve správné pozici, obě tyto pomůcky Vám pomohou proniknout hlouběji do partnerky. Posaďte se na míč či křeslo a rozkročte se, ona si sedne tak, aby byla tváří od vás. Držte jí za kyčle, protože to vám pomůže udržet rovnováhu. Při milování na míči využívejte také otáčivý pohyb míče.

Přejeme Vám příjemnou lehce perverzní zábavu!

autor: Jana Pokorná
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.