kranking
Zdroj: internet

Kranking®: revoluční novinka ve fitness

0.0/5
Hodnocení:

Kranking® je energeticky účinné kardiovaskulární skupinové cvičení pro horní polovinu těla. Originální program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti.

kranking

Tento nový tréninkový program Johnnyho G., vynálezce spinning programu, zlepšuje aerobní kapacitu a sílu horní poloviny těla, především zádových a břišních svalů, zároveň spaluje vysoké množství kalorií. Jako efektivní kruhový trénink ho může využívat široké spektrum klientů.

Kranking® pomáhá spálit více kalorií zapojováním horní poloviny těla, využitím více kyslíku pro svaly horní poloviny těla a možnost spalovat tuk více efektivně. Jako další vedlejší efekt napomáhá zrychlit metabolismus po tréninku a tím zvyšuje post tréninkový energetický výdej.

Jako první wellness fitness klub v Praze přichází tréninkovým programem Kranking® I´M FIT Wellness Fitness v pražské Galerii Fénix

„Hned po prvním vyzkoušení této novinky jsem věděla, že je to něco naprosto úžasného. Dali jsme tuto novinku „ochutnat“ našim klientům a ohlasy byly takové, že jsme neváhali s koupí několika těchto strojů. Tato technologie může pomoci zlepšit kondici nejen našim stávajícím klientům, ale i vrcholovým sportovcům či handicapovaným lidem,“uvedlaLucie Šenková, klub manažerka I´M FIT .

Kranking® mohou vést pouze fitness profesionálové s certifikací udělenou Kranking® College of Knowledge. Tímto si pak můžete být jisti, že Vás opravdu trénuje fitness profesionál.

„Stejně jako u jiných skupinových lekcí i u krankingu velmi záleží na instruktorovi a motivaci, kterou vám dokáže dodat. Vybírejte proto pečlivě a vždy zvolte jen lektora, který má oficiální osvědčení o vyškolení pro vedení lekcí krankingu,“ upozorňuje Marketing & Sales Manager Milan Bartoš z I´M FIT.

Proč zajít na  Kranking®?

Je to ideální cvičení pro rychlé spalování kalorií

Nezatěžuje kotníky, kolena, kyčle a dolní část zad

Je plně využitelný i pro ty, kteří jsou odkázáni na invalidní vozík

Autor: Dagmar Dandová

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. Honza

    Celkem dobrý, ale ještě lepší je T-REX, to je fakt maso!

  2. Karel

    Je to nářez, ale účinné. Doporučuji 2krát denně.