drsny_sex
Zdroj: internet

Láká vás drsný sex? Zkuste ho

4.3/5
Hodnocení:

V dnešní době, kdy ženy razí teorii rovnoprávnosti, už nikoho nepřekvapí ženy automechaničky, nebo v armádě. Jak je to ale v sexu? Můžeme sice dětem vyprávět pohádky, kde drak unese prince a princezna ho zachrání, přesto však výzkumy ukazují, že velké procento žen si přeje být podmaněno. Je tedy správné, když se princezna vrátí ze záchranné výpravy a princ ji sváže a zbičuje? Jistě, pokud s tím princezna souhlasí.

drsny_sex

Největší překážkou je strach. Ženy se zkrátka bojí říct o tvrdý sex. Nechtějí vypadat „zvláštně“, protože si myslí, že chtějí něco bizardního. Tak proč čekat, jestli se náhodou nezeptá? Spoustu žen to má v sobě a stejně byste jí dříve nebo později museli o svých choutkách říct.  Převezměte otěže a připravte jí noc na kterou nezapomene. Koneckonců, to vy si přece budete podmaňovat ji.

Zapomeňte na klasický sex a zkuste ochutnat zakázané ovoce. Připravte příjemnou hudbu, led, svíčky – nejlépe speciální, které se taví při nízké teplotě, pouta a zábava může začít. Nestyďte se projevit svoji fantazii a tajné touhy. Jestliže vaše partnerka není extra puritánka co si před spaním třikrát odříká růženec a nahou jste ji viděli jen když jste omylem vtrhli do koupelny, tak se nemusíte bát zhoršení vašeho vztahu. Pokud taková je, tak se divím, že vám dovolí číst tento článek.

Nic tak neuvolní a neprolomí ledy jako masáž. Nemusíte mít zrovna masérský kurs, abyste poznali co je jí příjemné. Můžete začít masáží a postupně přitvrzovat. Je z vás divoké zvíře, takže nezapomeňte zapojit nehty a zuby. Bude překvapená, když ji při líbání krku dáte ruce za záda a nasadíte ji želízka. Objetí chladného kovu jí navodí pocit podmíněnosti. Zvlášť, pokud jí zavážete oči.

Pozor! Pokud se partnerka začne jakkoliv bránit okamžitě přestaňte. Popřípadě jestli víte, že takováto překvapení nemá ráda, tak se s ní raději nejdřív domluvte. V profesionálním SM mají oba účastníci vyhrazené jedno záchranné slovo, které zastaví veškeré činnosti, ale to doma není potřeba. Stačí jen vnímat svoji partnerku.

Nechte ledovou kostku, ať se pomalu rozpouští na partnerčině rozpáleném těle a až se začne chvět, kápněte na ni trochu vosku. Popálení se nemusíte bát. Nemusíte se bát popálení, jen ho nelijte na hodně citlivá místa. Odborně se této praktice říká waxing a riziko poranění je u něj téměř nulové. Jen pozor na čajové svíčky, ze kterých může vypadnou žhavé želízko.

Vžijte se do role podmaňovatele a naplácejte jí na holou. Nezačínejte hned zostra, ale jemně a postupně přitvrzujte. A když už si budete myslet, že má dost, zakončete vaše mírně násilné hrátky tvrdým sexem. Nechte ji spoutané ruce a střídejte mělké s hlubokými průniky u kterých pořádně přirážejte. Zkuste ji chytit za vlasy a párkrát přetáhnout po zadečku páskem, sama vám dá najevo, zda se jí to líbí, nebo ne. Jistě… romantika má něco do sebe, ale proč si občas nepohrát s fantazií?

To, že si takto hrajete neznamená, že jste sadista, tedy pokud jste se právě nevrátili z S/M salonu, kde máte permanentku. Když už budete v tom, nebojte se zkusit anální sex a zapojit zadeček. Musíte však myslet na hygienu. Potom už nic nebrání vaší fantazii.

Autor: Zdeněk Kolbuch

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.