tloustici
Zdroj: internet

Líbí se ženám tlouštíci?

2.0/5
Hodnocení:

Existuje spousta článků o tom, jak se tlustí muži ženám líbí. Že nejsou ješitní, vyčítavý a že mají dobré srdce. Jenže jak je to doopravdy? Skutečně se ženám líbí sympaťáci typu Buda Spencera, kteří si ani nezavážou tkaničky u bot?

tloustici

Samozřejmě, že když jsou spolu manželé dvacet let a chlapovi se začne dělat bříško, tak se kvůli tomu nerozvedou. A ženě to může vyhovovat, protože už ani ona nevypadá jako před dvaceti lety a vedle nějakého modela by si připadala blbě, ale pokud hledáte partnerku, mohla by pro vás být obezita překážkou.

Tým vědců se v roce 2008 snažil určit většinový ideál mužské krásy, ve kterém nejlépe dopadli přiměřeně svalnatí muži s úzkým pasem a širokými rameny (o Schwarzeneggery se samou boulí nikdo nestojí). Není překvapení, že tlouštíci moc dobře nedopadli, ale to ani muži vypadající jako násada od koštěte. Jde o to vypadat mužně ať už vážíte kolik chcete!

Prsa větší než má holka, kterou balíte rozhodně mužná nejsou. Ani pupek vytékající z rozevřené košile a propocený nátělník moc dívek neuhrane. Pokud se ale dobře obléknete, jste vtipní a charismatičtí, není jediný důvod, proč by nad vámi měla některá ohrnovat nos.

V posteli je to horší. Na jedné internetové diskuzi přispěvatelka psala: „Tlustej člověk v posteli je jako chlap s nevyčištěnými zuby.“ Je to trochu tvrdé, ale v zásadě pravdivé. Muži trpící obezitou se víc potí, mají hodně ženských hormonů (prsa) a častokrát i poruchu erekce (spolu s dalšími zdravotními problémy). Navíc se rychleji zadýchají, takže na nějaké dlouhé postelové radovánky a zběsilé střídání poloh raději hned zapomeňte.

Jestliže ale hledáte baculku, nemáte co řešit. Ženy s nějakým tím kilem navíc hledají sobě podobné partnery, jenže muži ne. Těm se v 60% líbí štíhlé ženy a ty také chtějí. Jedním z důvodů je potřeba, nebo spíše pud partnerku chránit. Pokud se můžete pochlubit vizáží gorilího samce, tak si nebudete hledat přebornici v sumo, která žádnou ochranu nepotřebuje, ale spíše křehkou květinku, která se k vám schoulí a bude si připadat chráněná.

Je možné, že za takových padesát let už obezita nebude problém – obézní budou totiž úplně všichni. Už teď je na světě více obézních lidí, než hladovějících. Podle profesora Barryho Popkina z univerzity v Severní Karolíně dosáhl počet lidí s nadváhou jedné miliardy. Takže v průměru dva lidé z 13 váží více, než mají, zatímco lidí trpících hladem je 800 milionů. A počet obézních lidí stále přibývá.

Je samozřejmě rozdíl, jestli máte navíc dvacet kilo a nebo šedesát. Opravdu hodně obézní muži zajímají jen opravdu hodně obézní ženy. Takže si buď vezmete medvědici, nebo se sebou začněte něco dělat.

Autor: Zdeněk Kolbuch

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.