Manuál úspěšného lovce žen
Ilustrační obrázek k článku:Zdroj: Pixmac.cz

Manuál úspěšného lovce žen aneb jak se chovat při balení něžného pohlaví.

5.0/5
Hodnocení:

To že sbalit holku je v podstatě umění se určitě přesvědčil skoro každý. Všichni jsme si prošli trapnými situacemi při navazování prvních kontaktů, a proto se hodí vypracovat si jakýsi „operační plán“, který by nám měl dopomoci k úspěchu.

Příprava před samotnou akcí je důležitá hlavně z toho důvodu, že Vám pomůže se uklidnit a částečně zmírní pocit nejistoty. Základem všeho je sebedůvěra, přičemž tato vlastnost není vrozená, ale jde se jí naučit. Chce to jen trénink! Zkuste si techniku naučit na slečnách, které Vám tolik atraktivní nepřipadají. Po několika takových pokusech spadne tréma a vy se takzvaně „otrkáte“. V případě odmítnutí si řekněte, že „pro jedno kvítí slunce nesvítí“ a jděte o dům dál. Z teorie pravděpodobnosti víme, že nakonec musíš potkat slečnu, která se bude chtít seznámit i při použití nedokonalé strategie. A dále už je to jenom otázka času a nových zkušeností.

Také je dobré znát základní instrukce, kterých byste měli dbát během navazování kontaktu:

  • Koukejte dívce zpříma do očí. Váš pohled by měl být veselý, sebevědomý a zaujatý. V žádném případě na ni nezírejte hladově jako Hanibal Lecter nebo se ji nepokoušejte hypnotizovat, jinak budete vypadat jako slizský úchylný onanátor.
  • Nenakrucujte se, neopírejte se, ani se nehrbte, jako byste měl vadu páteře. Stůjte rovně, protože jen tak z vás bude vyzařovat ta pravá sebejistota. Chovejte se přirozeně a nenuceně.
  • V žádném případě dívce neskákejte do cesty nebo jí nepodkovávejte nohy, abyste jí pak řekl, jestli jí to bolelo, když spadla z nebe. Z toho úspěch rozhodně nekouká. Zapomeňte na profláklé balící fráze z 80. let typu, že nebe plakalo, když se narodila, protože ztratilo anděla a tak dále. Nezastupujte dívce cestu, jako byste ji chtěl obklíčit.
  • Během rozhovoru se usmívejte, mluvte hlasitě, pomalu a srozumitelně. Pokud budete huhlat, tak ji moc nezaujmete.
  • Hlavně se snažte, aby to nevypadalo, že se chcete na dívku pověsit. Vzbuzujte dojem, že jste stále na odchodu, ať nenabyde pocitu, že jste nějaký ubožák, kterého se zbytek večera nezbaví.
  • Nesahejte na ni! Tohle pravidlo je celkem zásadní. Nechcete přeci vypadat jako nadržený prasák. Pokud si budete dovolovat, celkem reálně hrozí, že obdržíte nakládačku buď od ní, nebo jejích kamarádů.
  • Nestůjte moc blízko, ale ani moc daleko. Ideální vzdálenost je na délku paže.
  • Vždy když vyrazíte na „lov“, buďte hezky oblečený a upravený. Je ideální pečovat o svůj vzhled průběžně. Nemusíte být zrovna namakaný svalovec, abyste zaujal. Rozhodně nenabádáme k tomu, aby se z Vás stal metrosexuál. Vždy ale mějte upravené vlasy, vousy, buďte čistý a eliminujte tělesné pachy. Důležité jsou také bílé zuby a svěží dech. Pamatuj si, nikdy nebudeš mít druhou šanci udělat první dojem.

Většina „lovců“ řeší dilema, o čem mluvit hned po oslovení. Je zvláštní, že žádný kluk nemá problém s holkou mluvit, pokud mu o nic nejde. Například když si půjde koupit do obchodu nové boty, klidně osloví pěknou prodavačku a zeptá se jí, třeba na jejich cenu. Jenže kdyby chtěl tu prodavačku sbalit, tak bude postávat kolem a přemýšlet jak ji oslovit, aby se s ní dal do řeči. V prvním kroku proto zkuste obyčejné oslovení za účelem získání nějaké informace. Například se zeptejte na to, kolik je hodin, kde jsou toalety, kde je bar a tak podobně – záleží na situaci. Pak přidejte nějakou lichotku. Například když Vám dívka odpoví na váš dotaz: „Kolik je hodin?“, poděkujete a doplníte: „Mimochodem, máš moc pěkné hodinky/svetr/kabelku.“ „Jsi moc hodná.“ „Zachránila jsi mi život.“ Nebo něco jiného podobného. Jen tohle a nic víc. Nebudete konverzaci nijak dál rozvíjet, rozloučíte se a odejdete pryč. Když některá nebude znát čas, uděláte to stejné jak v prvním případě a navrch přidáte lichotku. Například: „Aha, to nevadí. Každopádně děkuji za ochotu/jsi moc hodná.“ Poté se zkuste chvíli zdržet ještě alespoň na jednu další větu. Po lichotce vám dívka poděkuje. Teď přichází na řadu jedna vaše další věta: „Nemáš zač, mohl bych ještě vědět tvoje jméno?“ Teď vůbec nezáleží na tom, co ta holka odpoví. Je to úplně jedno. Nemusíte si nic připravovat, abyste pokračovali. Když vám při dotazu na jméno odpoví třeba otázkou: „A proč to chceš vědět?“ Normálně se usmějete a řeknete, že vás to jen zajímalo. No a teď stačí jen hned neodcházet a zkusit, jak dlouho se dokážete zdržet a konverzovat.

Přejeme hodně štěstí a úspěšný lov!

autor: Jiří Tkanička
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.