vezen
Zdroj: internet

Máte doma stíhačku?

5.0/5
Hodnocení:

Nejprve vám to dělalo dobře. Vaše přítelkyně si vás hlídá jako lvice svou kořist.Však taky má na co žárlit, říkáte si, a vaše ego zázračně roste. Sedíte s ní na baru a ona dává všem přítomným ženám velmi zřetelně najevo, že patříte jenom a jenom jí. Postupem času ale zjistíte, že se v její blízkosti cítíte svázaný a začnete si připadat jako vězeň s koulí na noze.

vezen

Jak poznáte, že je vaše dívka chorobně žárlivá?

Detektiv

Kdykoliv se ozve pípnutí ohlašující příchozí zprávu, zbystří a nepřestane na vás dotírat dotazy, kdo vám píše. Pokud řeknete, že kamarád či rodiče, přejde to většinou mlčky, ale její pohled říká: jen aby. Jestli vám ovšem píše kamarádka nebo kolegyně, v nejhorším případě vaše bývalka, je zle. Očekávejte výslech, co vám ta kráva má jako co psát a kolikrát jste spolu už spali. S největší pravděpodobností vám také tajně prohledává kapsy u kalhot a bundy, tašku, počítač a samozřejmě poštu. Zkrátka něco podobného, jako byste seděl ve Valdicích.

Stíhačka

Jestliže vaše pracovní doba končí v šestnáct nula nula a vy nejste v půl páté doma, začne váš mobil vyzvánět jako šílený. Vaše přítelkyně vám stručně oznámí, že vaše cesta z práce zabere přesně dvacet minut, tak kde a hlavně s kým(!) se sakra zase couráte. Na jedno rychlé s kolegou můžete zapomenout.

Návštěvnice

Objeví se nečekaně kdykoliv a kdekoliv se jí zachce s tím, že šla náhodou kolem nebo že se jí po vás opravdu moc stýskalo. Jde však většinou pouze o to nachytat vás přímo při činu. Zkoumavě potom obhlíží vaši kancelář, jakoby náhodou se vám podívá do diáře, zpraží pohledem vaši sekretářku a odchází.

Garde

Pánské jízdy, sálový fotbálek i sjíždění řeky budete absolvovat už pouze jako pár. Co na tom, že se přitom okázale nudí a kamarádi se vám tajně smějí. Má vás pěkně pod kontrolou a kdykoliv se kolem vás mihne jakákoliv žena, přisaje se na vás jako klíště. Aby bylo všem jasno!

Jestli žijete se žárlivkou, připravte se na pořádné dusno. Mlčení, vyčítavé pohledy a bouchání dveřmi jsou samozřejmostí. K dalším trestům za vaše hříchy („Viděla jsem, jak se na tu ženskou díváš!“) patří také odpírání sexu. Ačkoliv jindy chodí spát v seprané bavlněné košili, dnes večer se prochází po bytě v krajkových černých kalhotkách, zcela nechtěně se vám předvede ve všech nejpalčivějších pózách a svou exhibici zakončí tím, že jde spát k mamince. Tichou domácnost vám náležitě vynahradí ve společnosti. Tam se naopak chová velice hlasitě, aby všichni dobře slyšeli, s jakým prasákem musí chudinka žít.

Je vaše partnerka chorobně žárlivá? Máte dvě možnosti. Buď vás neustálý dozor a hysterické scénky otráví natolik, že jí sbalíte kufr a dáte sbohem. Ale jestli ji opravdu milujete i přes to všechno, zkuste najít pomoc. Žárlivost je důsledkem nedostatku sebedůvěry. Vaše přítelkyně má strach, že potkáte nějakou přitažlivější dívku a opustíte ji. Srovnává se se všemi ženami ve vašem okolí a nutí i vás k tomu, abyste je vzájemně porovnával. Musíte jí často připomínat, že jen ona je pro vás důležitá. Ve většině případů však nekonečné ujišťování nestačí a je třeba vyhledat odbornou pomoc. Když zklame i ta, rozhodnutí je už jen na vás.

Jana Lutišanová

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.