michal-david
Zdroj: internet

Michal David: Pleš není rozhodující!

0.0/5
Hodnocení:

Michal David, držitel letošní televizní ceny v kategorii nejlepší zpěvák, je spokojený. Za svůj úsměv sice zaplatil zubařům více než sto tisíc korun, tím se ale nemusí trápit. Vydělává dost. A navíc jeho snaha nechat se vylepšit tím skončila. Úspěšný hudební boss, který ovládá plynně několik cizích jazyků, má na paměti zásadu, že je důležitější mít něco v hlavě, ne na hlavě.

michal-david

V žádném případě se ale toto jeho životní krédo netýká konzumace alkoholu. Pivní bříško a začínající pleš Michala prý nerozhodí. Jeho figura je dána rodinnými dispozicemi. „Přitom já pivo ani moc nepiji. Mám rád kvalitní červené víno i dobrou whisky, ale rozhodně to s pitím nepřeháním. A co se týče vlasů, tak mi jejich nedostatek nijak zvlášť nevadí. Přiznám se, že mi jistá firma nabízela vytvoření umělé vlasové pokrývky, ale odmítl jsem. Třeba bych pak měl moc těžkou hlavu,“ žertuje Michal David.

Možná se ale obával, že by mohl dopadnout jako lídr známého Olympicu, kytarista Petr Janda. Ten tuto proceduru podstoupil. Výsledek se však nedostavil. Jeho hlavu žádná bujná kštice nezdobí. A i sám rocker Janda přiznává, že operace se jaksi nepovedla. Na hlavě se uchytilo jen podivné chmíří. Škoda, jeho o čtřicet let mladší žena zřejmě doufala, že bude mít doma vlasatého kytaristu.

Stejně tak se Michal Michal David nechystá i na muži nyní velmi vyhledávanou liposukci. „Takové věci opravdu nemusím,“ tvrdí s úsměvem vždy elegantní hudebník. A dodává: „Jistou mou slabostí je, že občas sleduji trendy v pánské módě. Osobně mám velmi rád italskou módu. Líbí se mi, když oblečení barevně ladí. V létě dávám přednost pastelovým barvám, které se k němu moc hodí.“

Oblečení si nejraději kupuje přímo v Itálii v malých buticích. Vybírá si ho zcela sám, bez manželky. I když si od ní prý nechá občas poradit a její kritiku přijímá. V naprostém klidu Michala Davida nechávají módní policistky, jež mu vyčítají „kolotočářský“ styl oblečení. „Nejdřív ať se podívají na sebe…,“ oponuje Michal David.

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.