like-a-virgin
Zdroj: internet

Miliony za právo první noci! Vyplatí se to?

0.0/5
Hodnocení:

Říká se, že nevinnost je to nejcennější, co dívka má. V dnešní době, kdy neplatí právo první noci ani abstinence až do svatby, si s ní však mohou dělat, co chtějí. Počkat na svoji první lásku, dát to prvnímu pitomci na diskotéce nebo se pořádně nabalíkovat.

like-a-virgin

Vydělat si pořádné prachy není jen tak. Zvlášť když nemáte co nabídnout. Takhle přemýšlela i dvaadvacetiletá Američanka Natalie Dylan, která potřebovala nějaký ten dolar na studia, ale uklízet v McDonaldu se jí kvůli tomu nechtělo. Když procházela net, našla zmínku o jisté peruánce, které bylo nabízeno 1,5 milionu dolarů za panenství, a hned jí došlo, že má co nabídnout. Na nic nečekala, kontaktovala kontroverzního amerického moderátora Howarda Sterna a první internetová dražba o nevinnost mohla začít. Pro důkaz podstoupila gynekologické vyšetření, aby chlapi nenaletěli na špek.

80 milionů za pannu

Natalie si vydělala v přepočtu 80 milionů korun, čímž inspirovala další ženy a dívky, které si chtěly přijít k penězům. Její akt samozřejmě zvedl i vlnu odporu, zvláště od feministek. Ale těm taky vadí kde co…

Jako další se zkusila prodat teprve sedmnáctiletá Maďarka, jež chtěla pomoct rodině z dluhů. Netušila, že šťastný výherce (nabídl 3 miliony Kč) nepochopil předmět dražby a místo jedné noci si ji chtěl koupit celou coby manželku. Tím internetová aukce padla, ale Maďarka se nevzdala a zkusila svůj věneček prodat znovu, tentokrát v televizi TABU – a dobře udělala. Jistý britský podnikatel dal za noc plnou potěšení, vášně a krve 6 milionů korun! Následně se také pokusil vzít si ji za manželku, ale dostal košem a dívka putovala i s nabitou prkenicí zpátky do Maďarska.

Panenství  = hromada prachů

Dívky na celém světě tak poznaly jednu věc: panenství = hromada prachů. A tak se rozhodly to vyzkoušet v praxi. Sice kolem nich už nebylo takové boom jako u prvních dvou a částky se pohybovaly ve statisících místo milionech, ale i tak si některé vydělaly víc než luxusní běhna z Perlovky za rok. Jmenujme třeba osmnáctiletou Alenu Perceu z Rumunska, ta dostala 1,3 miliony Kč. Naopak jednadvacetiletá Noelle z Belgie si vydělala velmi slušných 28 milionů Kč, přičemž devatenáctiletá dívka s nickem Unigirl z Nového Zélandu si přišla jen na „pouhých“ 594 000 Kč. Je zvláštní (a taky trochu škoda), že své panenství neprodává žádná Japonka…

Nápadu se chytla i osmnáctiletá Češka Monika, která se snažila nalákat zájemce na své nahaté fotky. Jenže místo tisíců dražitelů se do aukce přihlásili jen tři a výsledná částka, něco málo přes 6 000 Kč, jí za to nestála. V Česku je holt málo nadržených milionářů.

V ČR nemáte šanci

Chlapi mají v tomhle smůlu. Zatímco naše drahé polovičky si mohou nevinností docela slušně vydělat, tak chlapi ostrouhají. Někteří se sice pokoušeli střelit svoje panictví, jenže mužská “čistota“ je neprokazatelná, a tím pádem bezcenná. Navíc žena, která si koupí nevinného chlapce, určitě nebude mladá modelka, ale spíše nějaká stará kisna s chutí na mladého zajíčka.

Pokud přemýšlíte o koupi panny, tak si to raději ještě rozmyslete. Jediná výhoda je, že přeříznete pannu; zbytek už není nic moc. Vyhodíte nekřesťanské prachy za to, že si jednou užijete se stydlivou holkou, která viděla penis jen v učebnici biologie. To už je lepší si vydržovat pěknou paničku, anebo dát 5 000 Kč luxusní prostitutce, která ví, co dělá. Nebo si můžete zadarmo najít holku…

Autor: Zdeněk Kolbuch

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
 1. alex

  Ale!! všechno má svou stinnou stranku .Možná to někdo vidí jako byznis ja si ale dovedu představit že pokud si tkový muž koupí nevinnou dívku tak ta mlada holka si muže koledovat o zdraví častka 80 mega je hezká ale AIDS také není nic příjemného já to asi vidím poněkud z jiné stranky.A pak ještě druhá věc nedokážu si představit chlapa který da za mě tolik peněz že je na demnou a děla mi to za 80 mega bych se asi pozvracela

 2. Zubr

  Vidime bussines za vším…

 3. Sisi

  Eugen to sice ano, ale jít to prodat do zahraničí, tady je podle článku málo milionářů. Mě to taky nenapadlo:-))

 4. eugen

  to je skvělý. Kdybych byl holka a věděl bych o tyhle možnosti, tak bych se vůbec nestaral o to, z čeho si zaplatím školu, jenom bych zůstal panou… proč muži takovouhle možnost nemají… proč?