zvraceni_na_horske_draze
Zdroj: internet

Moderní zaměstnání, která byste nikdy nechtěli dělat

0.0/5
Hodnocení:

Sběratel zvratků:

Horské dráhy a centrifugy jsou sice super, ale jen pokud před jízdou neztláskáte tři párky v rohlíku, langoše a všechno to hezky nespláchnete litrem Coly. To se potom můžete proměnit v pěkně nechutnou fontánu.

zvraceni_na_horske_draze

Teď si představte, že takových lidí je denně v zábavním parku stovky. A co dělat, aby ten hnus nebyl za chvíli až po kolena? V takovou chvíli nastupuje náš superhrdina vyzbrojen kbelíkem a mopem. Požadavky na jeho práci jsou: průhledná pláštěnka (pod horskou dráhou “prší“ poměrně často), ukončené alespoň tři třídy základky (umět se podepsat je občas potřeba), znalost někoho, kdo umí telefonovat (velmi důležité!) a samozřejmě chuť dělat tu nejhorší práci na světě!

Golfový potápěč

Napadlo vás už někdy, co se stane se všemi těmi míčky, které skončí v jezírkách na golfových hřištích? Takové míčky jsou poměrně drahá záležitost a nechat je na dně jezírka by byla věčná škoda. Právě proto si majitelé golfových hřišť najímají speciální potápěče, jejichž úkolem je lovit potopené míčky. Jedná se o velmi dobře placené, ale také extrémně nebezpečné zaměstnání, jež stálo život už nejméně dva potápěče. Můžeme se jen domnívat, jaká nebezpečí číhají v umělém jezírku – žralok to však určitě nebude.

Zvířecí masturbátor

Z našeho výčtu zaměstnání je tohle bezesporu to nejodpornější. Lidem, kteří ho provozují, se říká dvorní masturbátoři a jejich úkolem je přivádět zvířata k ejakulaci – je jedno, zda se jedná o býka či nosorožce. Zvířecí sperma je obzvláště důležité třeba k umělému oplodnění vymírajícího druhu… ale zkuste vyhonit třeba takového slona…

Chytač komárů

Není snad nikdo, kdo by měl rád tyto miniaturní upíry, kteří když nás zrovna nevysávají, tak alespoň otravují věčným bzučením. Existují ale i jedinci, již se dobrovolně vydávají do míst s největším výskytem komárů. Jsou to vědci, kteří potřebují vzorky komárů nakažených malárií, jenže bez potřebného vybavení se musí nejdříve nechat píchnout a teprve poté komára uloví. Toto zaměstnání sice není nechutné, zato je extrémně nepříjemné a nebezpečné.

Kuřecí sexer

Hlavním a zároveň jediným úkolem kuřecího sexera je zjišťovat pohlaví u kuřat, a tak rozhodovat o jejich dalším životě. K této práci je zapotřebí jemná ruka (nesmíte kuřátku ublížit), dobré oko (zahlédnout malý penis není žádná sranda) a schopnost zapomenout, že celé dny trávíte díváním se na kuřecí genitálie.

Dojič hadů

Hadí jed má nejrůznější využití, ale to bezpochyby nejdůležitější slouží k lékařskému výzkumu. Jenže kde pořád brát taková kvanta hadího jedu? I na to existují lidé. Většinou se jedná o chudé vesničany, kteří tráví všechen svůj čas na výpravách za jedovatými hady a sbíráním jejich jedu. Každý z vás si jistě dovede představit, o jak nebezpečnou práci se jedná a že úmrtí jsou zde na denním pořádku. Jediné plus tohoto nebezpečného úkolu je vědomí, že nasbíraný jed může jednoho dne někomu zachránit život.

Čichači podpaží

Znáte to: všude je parno k zalknutí a v metru vedle vás stojí obtloustlý chlapík s koláči v podpaží. Snažíte se nedýchat, ale z jeho odéru se vám stejně křiví i nehty na nohou. A teď si vemte, že vaše práce by byla očichávat takovým lidem podpaží. My už známe jen pečlivě seřazené deodoranty v obchodech, ale někdo přece musí zkoušet, jestli opravdu fungují. Firma proto vybere skupinu zvláště se potících a páchnoucích lidí, ráno jim dá použít svůj deodorant a večer je nechá očichat… To už je pak asi lepší i to sbírání zvratků.

Zdeněk Kolbuch

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. Markéta

    Zdenánku, epesní dílo :-D fakt sem se pobavila!

  2. BillyBob

    Tohle je boží článek! A já si v práci stěžuju, je vidět, že se dá dopadnout i hůř