Motocykl 2012
Motocykl 2012Zdroj: Motocykl 2012

Motocykl 2012 – jedinečná výstava startuje na pražském Výstavišti už zítra!

5.0/5
Hodnocení:

Již zítra 8. Března 2012 startuje 6. Ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek a příslušenství a potrvá až do neděle. Všichni milovníci nejrůznějších mašin si přijdou na své! Představí se celá řada unikátních vozítek v celkové hodnotě přes 100 miliónů korun, přičemž každý vystavovaný kus je jediným originálem na světě. Bude se určitě na co dívat!

Na výstavě budou umístěny tematické expozice, které zahrnou ukázky přestaveb motocyklů před rokem 1998, prezentace motocyklových i automobilových dragsterů, jezdící Mistrovství České republiky i Evropy, expozice motocyklů postavených ve stylu streetfighter či výstavu československých závodních speciálů z 50. a 60. let. Vedle toho budou k vidění také Hot Rody, čili klasické staré americké automobily upravené původně pro rychlostní závody. Svou expozici bude mít také Czech flat track centrum, tedy závodníci americké ploché dráhy a unikátní motocyklové veterány Harley-Davidson ze sbírek českých i zahraničních majitelů.

V rámci veletrhu se představí celá řada exhibicí, jako například mezinárodní soutěž přestaveb Bohemian Custom Bike . Jedná se o nejprestižnější customová výstavu střední a východní Evropy. Zahrnuje asi 60 staveb a přestaveb těch nejlepších motocyklů. Po celou dobu této exhibice je zajištěn hudební program – Rock DJ a rockenrolové kapely a také bohaté občerstvení v otevřené restauraci. Na diváky čekají zabíjačkové hody, pivo a spousta dalšího.

Abychom Vás patřičně navnadili, tady je malá ochutnávka toho, jak to na festivalu vypadalo minulý rok:

Na veletrhu se také uskuteční velké setkání českých i evropských mistrů americké retuše, kteří budou přímo na místě předvádět své umění a soutěžit mezi sebou ve vlastních kategoriích. Součástí festivalu bude i sobotní soutěž v malbě na tělo, tentokrát na téma rychlost, které se zúčastní cca 20 umělců z Česka a Slovenska.

Perličkou navíc budevýstava vozidel úspěšného KM Racing Teamu. V této expozici vystaví účastníci slavné Rallye DAKAR motocykly, čtyřkolky, osobní i nákladní auta, s kterými absolvovali soutěž. Expozice bude koncipována jako bivakové stání týmu po dojezdu jednotlivých etap. Na diváky samozřejmě čeká v rámci programu i celá řada jiných zajímavých atrakcí jako kaskadérské show, stěna smrti, dráha pro čtyřkolky, závod ve Flattracku a mnoho dalšího.

Všichni milovníci nejrůznějších motocyklů a všeho co k tomu patří, si zkrátka na tomto veletrhu určitě přijdou na své. Celá akce se koná na pražském výstavišti v Holešovicích a vstupné je 100 Kč. Návštěvníci výstavy Motocykl 2012 navíc mají jedinečnou šanci vyhrát motorku Suzuki GSR 750 v hodnotě 209 900,- Kč! Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost a přijďte v březnu do pražských Holešovic. Více informací naleznete na www.vyhrajmotorku.cz

autor: David Machala
rubrika: Auto Moto
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.