pas_cudnosti_pro_muze
Mužský pás cudnostiZdroj: Internet

Mužský pás cudnosti proti nevěře? To raději hlavou proti zdi!

4.2/5
Hodnocení:

Všichni jste určitě někdy zaslechli, že masturbace způsobuje drastický úbytek životní energie, šílenství a samozřejmě nadměrnou chlupatost dlaní. S těmito poněkud fanatickými teoriemi přišel na konci 18. století Švýcar Tissot a s tím se ruku v ruce začaly masově vyrábět mužské pásy cudnosti, bránící mladým v masturbaci. Člověk by řekl, že s vyvrácením těchto teorií vymizí i mužské pásy cudnosti, jenže je to přesně naopak. Firmy zabývající se tímto odvětvím hlásí větší tržby než kdy předtím. Jak to?

Pás cudnosti od lasvegaské firmy Chastity Belt For Men dělá přesně to, co od něj očekáváte. Uzavře penis do malého polykarbonátového vězení, které znemožňuje jakýkoli pohlavní styk a masturbaci. Dostat se z něj můžete buď klíčem, anebo jedině řetězovou pilou – to ale nedoporučuji. Podle výrobce můžete pás nosit klidně i několik měsíců a díky provzdušněnému designu a otvoru na močení nehrozí žádná zdravotní rizika. Vybrat si můžete z různých modelů a barev. Chcete chromový? Žádný problém!

Možná si právě říkáte: K čemu to sakra je? Který chlap by si nechal dobrovolně zavřít nádobíčko do plastové krabice, ze které nemůže ven? Překvapivě je jich docela dost. A to nemluvím o lidech, kteří pás cudnosti používají jako sexuální hračku při BDSM.

První možnost použití nám předhazuje rovnou výrobce, přičemž to nezní ani trochu hezky: „Ovládejte orgasmy svého partnera a staňte se znovu jeho sexuální fantasií. Nošení pásu cudnosti může být velmi erotické. Partner na vás bude neustále myslet, protože to jste vy, kdo bude mít klíč. Za nějaký čas vás bude znovu líbat a mazlit se s vámi. Bude uctívat zemi, po které chodíte, protože muži milují dominanci a vaše síla ho srazí na kolena.“  Jinými slovy je to přístroj k ovládání orgasmů partnera a tím pádem i partnera samotného.

Věrnost by měla vycházet z člověka, ne z nějaké donucovací věci, jež muže sexuálně vyprahne a nedá mu jinou možnost. Je známá věc, že na dobrém úmyslu není nic dobrého, když je vynucený. Takhle se z chlapa stává woodoo zombie, které pro trochu potěšení slepě poslouchá partnerku. Nehledě na to, že sex po delší odmlce trvá většinou velmi krátkou dobu, proto taky někteří muži masturbují, aby vydrželi déle.

Když chlap potřebuje tuhle pomůcku, aby zůstal věrný, tak je něco špatně ve vztahu jako takovém. Samozřejmě je tu ještě supermoderní a seperzávažná nemoc jménem sexuální závislost. Na její léčbu (pokud existuje) je pás cudnosti naprosto perfektní. Zbývá otázka, jestli by se sexuálně závislí lidé jako David Duchovny nebo Tiger Woods raději nerozeběhli hlavou proti zdi, než aby nosili tohle.

autor: Zdeněk Kolbuch
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
 1. oki premi

  Rád bych v něm byl,lze -li v něm být uzamčen několik měsíců nonstop?

 2. oki premi

  Krásný,ale je dost pevný,kovový a těžký?

 3. gogon

  Tak tohle bych si na sebe nikdy nevzal

 4. Joachim

  No tak to je mazec.