Blondýnka
archiv MzoneZdroj: Blondýnka

Náhradní sexuální partner jako práce snů? Ani náhodou!

4.2/5
Hodnocení:

Poslední dobou se v USA rozbíhá nový trend “náhradních sexuálních partnerů“. V praxi jde o to, že ženy, které si nejsou jisté samy sebou zaplatí horentní sumu za opáleného surfaře s týdenním psychologickým kurzem a ten je následně učí umění milovat. Nejde jen o sex, ale i o oční kontakt, sebevědomí a vůbec všechny ty věci, které se občas hodí před tím, než do toho začnete bušit.

Netradiční služby nabízí Mezinárodní asociace profesionálních náhradníků (IPSA) z Kalifornie. Sama její prezidentka tvrdí: „V posledních letech výrazně přibývá žen, které vyhledávají náhradní sexuální partnery. Nehledají sexuální terapeuty, aby potěšily své partnery. Chtějí zlepšit své vlastní životy.“ Nic proti tomu, snad každý chce zlepšit svůj vlastní život. Jen bych chtěl vidět chlapa, kterému by nevadil terapeut v posteli.

Na druhé straně být ten terapeut… práce snů, říkáte si. Každý den v posteli mladé stydlivé modelky z bohatých rodin. Ráno černovlásku, odpoledne zrzku a večer dvě bloncky na dobrou noc. A k tomu všemu vám stačí jen kurz, 1500 dolarů a plně funkční nádobíčko. Bohužel pravda je jinde. Mladé hezké holky nemají potřebu platit za učitele sexu – proč taky. Spíš budete učit bohaté padesátileté bedny kytu jak dosáhnout orgasmu a odpaňovat hybridní čtyřicítky trpící panickou hrůzou z jakéhokoli fyzického kontaktu. A ještě byste si museli udělat dlouhý výlet do USA.

Největší koncentraci sexuálních náhradníků totiž najdete v San Francisku a Los Angeles, pár jich sice odjelo do Izraele, Německa, Kanady a do Austrálie, ale to jsou zanedbatelná čísla. Ženy, které žijí jinde a touží po náhradníkovi musí sednout do letadla a zamířit do LA, popřípadě si hodně připlatit a nechat si ho poslat až k prahu. Takový kurz může trvat od dnů po dva týdny.

IPSA nabízí kurzy i pro stydlivé muže. Jediná otázka je, jestli vás toho terapeutka lásky dokáže naučit víc, než slečna z perlovky…

A kolik to vlastně stojí? Především je třeba říct, že sexuálního náhradníka vám žádná pojišťovna neproplatí ať ho potřebujete jak moc chcete. Za jedno sezení tedy zacvakáte kolem 1000 dolarů a za celkovou léčbu klidně i 10 000 dolarů. Podle jednoho z náhradních sexuálních partnerů Shai Rotema z Los Angeles to ale stojí za to: „Více a více žen dnes tvrdí, že mají vrozené právo na orgasmus, mít zdravý vztah a být sexuálně uspokojené je pro ně velice důležité.“

Jenže někteří psychologové raději dávají od takovéto terapie ruce pryč a nepovažují ji za tradiční léčbu.  Mluvčí Národní asociace sociálních pracovníků ve Washingtonu DC, sex s klientem, bez ohledu na to, že je z terapeutických důvodů, striktně zakazuje a vyhazuje za něj jednoho psychologa za druhým. Je jen otázkou za jak dlouho se trend sexuálních náhradníku dostane i k nám a jak na něj zareaguje česká společnost.

autor: Zdeněk Kolbuch
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.