obrazek 5.
Zdroj: internet

Nejbizarnější a také nejzbytečnější japonské vynálezy

4.0/5
Hodnocení:

Bláznivých vynálezů, které jsou ve své podstatě úplně k ničemu, je plný svět, nikde se jich ale nevyrobí tolik jako v Japonsku. Koupili byste si například deštník na boty nebo půlku torza na objímání? Neřekl bych…

Deštník na boty

obrazek 5.

Tak tento vynález je opravdu, opravdu zbytečný. Je sice super, že vám neprší na boty, ale to už můžete mít speciální deštník i na hodinky, klopy u kabátu, brýle a vůbec se pro jistotu můžete obalit igelitem.

Universální držák

obrazek 1.

Stalo se vám někdy, že jste jeli v přecpaném metru, hrozně se vám chtělo spát, ale nezbylo na vás místo? V ještě přecpanějším Japonsku mají řešení, jak si schrupnout i ve stoje. Stačí mít universální držák, o který si opřete hlavu. Kdo by se ale táhnul do metra s něčím takovým?

Osobní lapač vody

obrazek 2.

Balená voda je stále dražší a z vodovodu vám nechutná? A co dešťovka? S tímto alespoň trochu užitečným vynálezem si ji můžete nachytat, kolik chcete. Stačí počkat, až bude pršet, vzít obrácený deštník, bandasku a jít se projít. Nedoporučujeme, pokud bydlíte v okolí jaderné elektrárny.

Malý pomocník

obrazek 3.

Tak tento vynález je opravdu bizarní. Proč mít doma mop, když máte batole, které udělá práci za vás. V extrémních případech mu můžete ještě do zadečku strčit násadu od koštěte a hrát si na mašinku.

Máslo v tubě

obrazek 4.

Také vás štve, že je máslo tvrdé a špatně se roztírá? Ne… tohle není reklama na margarín, ale na máslo v tubě. Stačí sundat víko, vyšroubovat a už můžete mazat. Jen pozor, ať si nespletete máslo s lepidlem (u tchyně se klidně spleťte).

???

obrazek 6.

Tohle ani nevím, jak pojmenovat. Universální foukač? Šetřič plic? Zbytečný vynález číslo 5 896? Opravdu nevím. Jediná výhoda toho musí být, že posilujete pravou ruku (v případě leváků levou).

Kapesník vždy po ruce

obrázek 7.

Jestliže máte skutečně velkou rýmu a nevadí vám, že vypadáte jako idioti, tak proč ne. Vždycky je dobré mít s sebou něco na utření, tak proč toho nemít na hlavě rovnou celou zásobu. Vhodné i pro případ, že na veřejném WC dojde toaletní papír.

Pro osamělé ženy

obrázek 8.

Určitě se shodneme, že usínat v hřejivém náručí svého milého je velmi uklidňující a příjemné. Je ovšem takový zvyk, že náš milý je naživu – nebo že alespoň Je. Objímat se s půlkou torza mi přijde jako scéna z hodně krvavého hororu. To se rovnou mohou začít vyrábět umělé ruce, s kterými se budete vodit po ulici.

Zahradní švýcarský nůž

obrazek 9.

Ve své podstatě se jedná o velmi dobrý a užitečný nápad, který spojuje nejrůznější zahradní nářadí v jediný vychytaný nástroj. Zahradní švýcarský nůž má jen tři drobné vady. Je naprosto nepoužitelný, nepraktický a bláznivý. Dejte do krosny krumpáč, motyku, srp, lopatu, hrábě a zahradní nůžky a pochopíte proč.

Zdeněk Kolbuch

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.