Daniel Craig
Daniel CraigZdroj: Internet

Někdo TO má napsáno ve tváři, někdo prostě ne…

0.0/5
Hodnocení:

Proč o vás nikdo na pátečním tahu ani okem nezavadí, když se o vašeho kamaráda, který vydělává mnohem míň než vy a celkově vypadá jako vandrák, ženské prakticky rvou? I na tuto „záhadu“ už existuje odpověď: někdo TO má totiž napsáno ve tváři, někdo prostě ne…

Rty

 

Tak předně, není to úplně o těch masivních rtech, které samy lákají k polibku – to se jenom říká –, ale reálně se druhému zahledíme na prostor nad horním rtem. Jedná se o ten magický žlábek vedoucí od nosní přepážky k ústům, tedy o to místo, které si pánové nejčastěji při holení pořežou. Máte jej? Pak jste v pohodě! Nemáte? Ajajaj, to je nemilé, neznamená to, že si nikdy neužijete, jenom asi nezískáte nálepku „přitažlivý na první pohled“. Muži, kteří mají výrazný žlábek, většinou nemusí nic dělat a každá se za nimi otočí. A to i kdyby měli na tričku šest fleků a přes pivní bříško si neviděli na nohy. Mezi výrazným žlábkem obdařené patřili třeba američtí prezidenti John Kennedy a Bill Clinton – a ty pověst svůdníků předcházela. Naopak takový Robin Williams žádný žlábek nevlastní, a ač je to zajisté charismatický herec, živočišnou touhu u davu žen jen tak snadno nevzbudí.

Knír

Pokud silně postrádáte žlábek, může vás ještě zachránit knír. Dámy celkem rajcují knírky, které ležérně zakrývají horní ret. Takto vousem maskovaný ret dokáže neverbálně sdělit o svém majiteli několik informací. Zaprvé, dotyčný si nepotrpí na žádné řečičky, zadruhé, rád jde přímo na věc. Dlouhokníratí pánové mají rádi tajemství a o sobě toho moc prozradit nehodlají. O to víc jsou ale pro opačné pohlaví sexy. Je však nutno podotknout, že zde nehovoříme o knírech á la Charlie Chaplin nebo Salvador Dalí; svůdné strniště představuje v jedenadvacátém století například herec Johny Depp.

Citově sdílnější muži mají potom většinou knírek kratší. Na ně však ženy pomaleji reagují – sexuální magnetismus se nekoná, možná až časem svitne onomu gentlemanovi nějaká naděje, že zaboduje.

Brada

Dalším důležitým ukazatelem sexuální přitažlivosti je brada. Ve staré Číně věřili, že nejvíc in jsou osoby s krátkou a širokou bradou. Tento typ brady mají totiž obvykle lidé, kteří se rádi a často někomu schoulí do náruče, kde hledají útěchu před nespravedlivostmi světa. A kde jinde se lépe ukrýt než v ženské náruči?

Jiným případem atraktivní pánské brady je ta, která je obdařena malým vyvýšeným místem zhruba uprostřed. Tomuto signalizačnímu zařízení hrdosti se říká pahrbek mužnosti a je téměř jisté, že jeho majitel bude přitažlivý pouze pro ženu, co preferuje hrubý a živočišný sex. Muž s pahrbkem působí navenek asi tak, že dokáže zneškodnit medvěda holýma rukama, což může některé dámy vábit, ale jiné značně odpudit. Pahrbkovým králem byl třeba Kryštof Kolumbus nebo Saddám Husajn, tedy ne zrovna typičtí princové dívčích srdcí. Na druhou stranu ztracenci to také nebyli!

Uši a nos

Tyhle zdánlivě nesourodé části spadají do jedné kategorie záměrně. Bolek Polívka měl pravdu, chlap musí mít pořádný frňák a pořádné uši k tomu. Tedy pokud hodlá být obletovaný. Jistě, všeho s mírou, žádné nosní monstrum uprostřed obličeje také není žádoucí, ale nos viditelnějších rozměrů není na škodu. Totéž platí o uších. Ale pozor, nejde o celé ucho, ale pouze o ušní lalůček. Kolik náušnic by se vám do něj vešlo? Tři, čtyři? Dobrá práce! Platí, že čím větší ušní lalůček muž má, tím víc je sexy.

Oči

Obecně bývají za nejvíc vau považovány šedomodré oči. Takové, jakými se pyšnil třeba Paul Newman nebo Frank Sinatra. Ovšem to platí v momentě, kdy žena hledá dlouhodobou známost. Pro krátkodobé vyžití ji nejvíc odzbrojí muž, jenž zamrká očima v barvě čokolády. Ti, kteří se dívají na svět téměř černýma očima a mají v nich navíc ještě i pověstnou jiskřičku, nemají při svádění konkurenci!

PS: Nemáte ani jednu část obličeje ukázkově žádoucí? Nezoufejte! Každý tvor může být sexy, i když to nemá zrovna zakódované ve tváři. Jen se musí umět prodat a najít toho svého kupce!

Autor: Ilona

 

autor: Ilona Kerová
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.