Nenechte se napálit zlatokopkou a hlídejte si svoje penízky
Nenechte se napálit zlatokopkou a hlídejte si svoje penízkyZdroj: Pixmac.cz

Nenechte se napálit zlatokopkou a odhalte ji při činu!

4.2/5
Hodnocení:

Fakt, že ženy hledají co možná nejlepšího, nejúspěšnějšího a nejvýkonnějšího muže je všeobecně známý fakt a není na něm nic špatného. Skutečnost, že se o ně a jejich případné potomstvo chlap dobře postará je jedno z klíčových kritérii, podle kterého si ženy vybírají protějšek. Ovšem část žen posunula tuto touhu na vyšší level, nebo chcete-li, vyvinula se do nové formy zvané „zlatokopka“. O jejich existenci se dnes už všeobecně ví. Někteří jimi opovrhují, ale vždy se najde někdo, kdo se jich ujme. Co je k tomu vede? Těžko říct. Možná jde o prestiž a tudíž je taková zlatokopka pasována do role luxusního mazlíčka. Většina mužů, kteří mají co nabídnout, se však podobným objektům vyhýbá, protože si je vědoma toho, že o ně zas tak tolik nejde a kdyby nebyli majiteli tučného konta, pro dotyčnou by atraktivní nebyli.

Co je to vlastně zlatokopka? A jak ji poznáte? Odpověď na tyhle otázky není zdaleka jednoduchá, protože přesný popis či definice zlatokopky neexistuje. Kdybychom ji chtěli obecně charakterizovat, šlo by nejspíše o mladou atraktivní dívku, která vyhledává zralé zajištěné muže. Jejich největší koncentrace je v luxusních barech a restauracích a mají vždy perfektní líčení účes i šaty a je jí těžké odolat. Ovšem nepropadejme paranoie, že všechny krásné ženy jsou zlatokopky. Máme pro Vás několik zaručených tipů, jak si takovou kočku otestovat a zjistit o co ji ve skutečnosti jde:

Obecným znakem zlatokopek je, že samy mají problém se svými finančními závazky. V této situaci usiluje, abyste se Vy stal tím, kdo vyřeší její dluhy. Ovšem i normální dívka se může dostat do svízelné finanční situace, a pokud máte na to jí finančně vypomoci, není na tom nic špatného. Zásadní rozdíl ale tkví v tom, že obyčejná dívka se Vám bude snažit peníze nějaký způsobem vrátit nebo se odvděčit. To zlatokopku ani nenapadne. Navíc dalším rysem je to, že ačkoli má zlatokopka několikatisícový dluh na telefonu nebo nájmu, bez problému si koupí kabelku za deset tisíc. Zlatokopky mají schopnost vysát z Vás peníze na věci, které nutně potřebují – auto, nájem, telefon a pak jim zbyde na to, co chtějí – kosmetika, oblečení a tak dále.

Zlatokopka nebo hodná holka? Poradíme Vám jak to zjistit.

Zlatokopka nebo hodná holka? Poradíme Vám jak to zjistit.

Další užitečnou radou je dobře naslouchat, na co se Vás dotyčná vyptává. Pokud na první schůzce padnou otázky typu: „Jaké máš auto?“, „Bydlíš v bytě nebo v domě?“ a od těch úplně nejdrzejších dokonce zazní otázky: „Kolik za rok si vyděláš?“, mějte se na pozoru. To si totiž zlatokopka mapuje terén a odhaduje Vaše finanční možnosti. A nakonec si pravdivě odpovězte na otázku: „Mslíte si, že by s Vámi dotyčná chodila, kdyby Vaše konto vykazovalo nulu?“

Pro zlatokopku mají cenu jen věci materiální. Nestojí o romantické procházky v parku, nebo abyste jim skládal básně. Zážitky nehmotného charakteru pro ně nemají váhu, ocení jen to, na co si mohou sáhnout a je to patřičně drahé. Od toho postoje se pak odvíjí vše – jejich názory, postoje i konverzace. Pokud jsou peníze hlavní náplní jejích myšlenek, zbystřete. Zkuste nenápadný test: Pozvěte jí na oběd a místo luxusní restaurace ji zaveďte do čínského bistra s tím, že máte hroznou chuť na obyčejnou minutku. Pokud budou její rekcí uštěpačné poznámky nebo uražené mlčení, je to jasné…

Dalším ukazatelem „zlatokopeckých“ vlastností Vaší partnerky je naprostá neskromnost. Pokud s takovou ženou budete vybírat dovolenou nebo restauraci, kam zajdete na večeři, počítejte s tím, že nevybere nic obyčejného. Naopak bude vše zavánět luxusem. Nakládaný hermelín a pivo ve špeluňce u autobusáku na ni vůbec nezkoušejte. A už vůbec neočekávejte, že by se někdy chtěla finančně podílet na zaplacení účtu v restauraci!

Než si pořídíte zlatokopku, uvědomte si, že i v sexu platí vztah něco za něco. Když budete chtít orální sex, musíte koupit značkovou kabelku, pokud chcete, aby polykala, musí to být kabelka minimálně od Louise Vuittona a to je nechutně drahá záležitost. Po čase tak nutně dojdete k závěru, že si vlasně vydržujete luxusní prostitutku.

Dnešní holky už zkrátka nečekají na prince na bílém koni! Ledaže by ten princ měl zámek se služebnictvem, jachtu a konto ve švýcarské bance. Pokud ale stále hledáte nezištnou princeznu, máme tři zaručené tipy na závěr:

  • Při plánování romantického večera dejte přítelkyni vybrat ze tří možností, přičemž jedna bude hodně luxusní záležitostí. Pak čekejte, co si vybere…
  • Když půjdete s přítelkyní na nákupy, svěřte jí svou kreditní kartu s tím, že si může koupit boty, o kterých tak básní. Pokud se jedná o zlatokopku, rozhodně nezůstane pouze u bot.
  • A dávejte si pozor na slečny, které mění zaměstnání častěji než ponožky, popřípadě jsou dlouhodobě nezaměstnané a svou situací omlouvají hloupými důvody, jako že si nesedly s šéfovou, nevyhovuje jim kolektiv, či jim vedení firmy nevyplácelo mzdy.

Držíme palce v hledání té Vaší pravé a upřímné lásky, a pokud takovou najdete, dejte echo, kde se takové holky rodí

autor: Jana Pokorná
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.