rozlobena_zena
Zdroj: internet

Neříkej mi miláčku!

0.0/5
Hodnocení:

Zatímco většina žen při něžném oslovení taje, jsou i takové, kterým je zapotřebí jej servírovat jen po troškách. Slova jako miláček, láska, pusinka či myšička jim po třetím zopakování sice nevytváří kopřivku na těle, ale dokáží u nich zapůsobit jako antiafrodiziakum.

rozlobena_zena

Jsou ženy, u kterých se jen těžko odhadne, kdy u nich s něžným slovem pochodíte jako v předem prohrané bitvě, a kdy jím naopak vzbudíte jejich touhu. Jestli je to vlivem prožitků aktuálního dne nebo zda za to mohou hormony, nikdo neví, ale zatímco jeden den máte doma princeznu, která v prachových peřinách touží po pohlazení a sladkých slůvcích, druhý den můžete mít jak mávnutím proutku lvici, jejíž vášeň stoupá úměrně vašim poněkud drsnějším výrazům. Rozpoznat, v jakém rozpoložení se vaše partnerka nachází, je úkol hodný člověka, jenž umí číst myšlenky. Jenže – jak tuhle alchymii rozklíčovat?

Možná vám trošičku může napovědět to, co na sebe prozradila Ela: „Můj partner se ke mně vždycky choval velice něžně. Zprvu mi to vyhovovalo, ale po čase jsem zatoužila, aby se projevil jako pořádný chlap. Aby se naše milování nehemžilo spoustou slůvek, kterými nešetřil – Miláčku, pusinko, drahoušku, líbí se ti dnešní milování? Mně moc. S tebou, lásečko moje….. – , ale aby mi někdy řekl pěkně lidově co děláme a třeba co to s ním provádí. Bez kudrlinek a uhlazování. Jenže u nás to bylo pokaždé o něze až přehnané. Až se mi nechtělo věřit, že tohle dokáže říkat pořád dokola chlap jako hora, který se navíc závodně věnuje motoristickému sportu. Moje vášeň uvadala a do postele jsem chodívala téměř s nechutí. Jenže říct mu to jsem se styděla. Když jsem jednou zase jen tak pasivně ležela, zatímco nade mnou se to opět hemžilo samými miláčky a myšičkami, a právě jsem přemýšlela o tom, jestli se to někdy ještě změní, nebo jestli náš vztah zůstane bez radosti z milování, můj partner najednou uhodil rukou do válendy a zasyčel – Ty bestie….-.  Jak jsem se později dozvěděla, chtěl říkat něco v tom smyslu, že se může snažit jak chce a má v posteli kus dřeva, ale na úvod použil pár neslušných slov. Zareagovala jsem jako raketa a moje vzrušení rozhodně nebylo hrané.“

Elin partner si dal hbitě dohromady jedna a jedna a dokonce si o tom později i promluvili. Podle jejích reakcí po čase dokázal odhadnout, na co má Ela v daný večer náladu a přiznal, že nebýt toho zlomového dne, kdy měl její pasivity plné zuby, jejich vztah by se pravděpodobně rozpadl.

Při zjišťování, je-li vaše partnerka stejně založená jako Ela, musíte být ale hodně opatrní. Jsou ženy typu „květinka“, které by jediné ostřejší slovo v intimní chvíli znechutilo natolik, že byste si mohli hledat partnerku novou.

Na druhé straně existují ale i takové ženy, ač jich není mnoho, pro které je nezbytné k nastartování jejich erotické aktivity nejen ostřejší slovo, ale navíc takové, nad kterým se málem dokáže začervenat i muž.

Jako ve všem i tady platí, že nejlepší je zlatá střední cesta. Ta nevede ke stereotypu a navíc v tomto případě může obě strany občas příjemně překvapit.

Autor: -ebra-

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.