nevera1
Zdroj: internet

Nevěra – stojí za to?

0.0/5
Hodnocení:

Vždycky jste si myslel, že vám se něco takového nemůže stát. A najednou je to tu: nevěra.

nevera1

Začalo to přitom zcela nevinně. Přidělili vám novou sekretářku. Mladou a hezkou. Scéna jak vystřižená z amerického seriálu. Od prvního dne si spolu rozumíte. Je milá, přátelská a vy brzy zjistíte, že se na ni každé ráno těšíte. A pak přijde podnikový večírek a stane se to, co se stát asi muselo. Vyspíte se spolu. Nazítří zase a pak už v tom jedete a je nad vaše síly to zastavit.

Pokud už došlo k tomu, že do vašeho života vstoupila milenka a vy se jí nedokážete nebo nechcete vzdát a zároveň nepřemýšlíte o rozvodu, chovejte se tak, aby vaše nevěra zůstala utajena. Aneb, jak radí psychologové, zatloukat, zatloukat a zatloukat.

Co vás může prozradit?

Tělo jako důkaz

Náhlá péče o vzhled je často prvním impulsem k tomu, aby partner pojal nějaké podezření. Po letech vám zase záleží na tom, jak vypadáte. Začnete chodit do posilovny, koupíte si dva značkové obleky a samozřejmě nové prádlo. Než vyjdete ráno z domu, pečlivě se oholíte, nešetříte kolínskou a trochu vůně nanesete pro jistotu i na hrudník. Člověk nikdy neví. Tiše zavřete dveře od koupelny a chvíli si před zrcadlem trénujete zatahování břicha. Připravte si nějakou věrohodnou výmluvu.

Nestíhám!

Vracíte se domů později než obvykle s tím, že v práci nestíháte. Z náhlého popudu se přihlásíte na angličtinu, která probíhá ve večerních hodinách a kdesi na druhém konci města. Navíc vás zase poslali na celý víkend na služební cestu – už potřetí tento měsíc. No není to k vzteku, miláčku? Pokud vaše manželka není slepá a hluchá, mějte se na pozoru. Nic se nemá přehánět.

Chybis mi! Odeslat? Ano!

Dnešní doba přeje záletníkům jako snad ještě nikdy. Emaily, mobily a icq vám umožňují být se svou tajnou láskou i ve chvíli, kdy sedíte zrovna v obýváku se svou ženou. Díky virtuální komunikaci můžete s milenkou trávit čas ve vaně, u jídla i v posteli. Na druhou stranu vás vaše tajné zbraně mohou dokonale zničit. Nejčastější způsob odhalení nevěry je právě pomocí elektronické pošty. Mažte si zprávy, mažte hovory i emaily. I když své manželce důvěřujete, nenechte ležet mobil jen tak někde po bytě. Pokušení je velké a jestli v ní už pochybnosti jednou začaly hlodat, může dostat chuť si vás trochu prolustrovat.

Je to na vás. V dnešní době a v naší společnosti vás za nevěru nikdo kamenovat nebude. Ostatně, nejste první ani poslední. Podle statistik bylo někdy za život nevěrných až 60 procent mužů. Důvody jsou různé. Není pravdou, že si milenku najde pouze muž, který je v manželství nespokojený. Někdy to přijde jako rána z čistého nebe a vy zkrátka ztratíte hlavu. I když si dáte opravdu dobrý pozor a o vašem dalším vztahu se nikdo jiný nedozví, uvědomte si ještě jednu věc. Může se stát, že se do vás vaše milenka zamiluje a časem jí přestanou stačit ukradené tajné chvilky. Přestane jí stačit sex s vámi a začne požadovat také společné snídaně, společné víkendy a dovolené, chození na večeře a do kina. A jestli jste všichni tři z malého města, nastane problém. Mějte tedy na paměti to, že nevěrou pravděpodobně někomu ublížíte. Když ne manželce, tak milence. O jednu nebo o druhou pak můžete přijít, v nejhorším případě o obě. A jak říká PhDr. Petr Šmolka: „Nevěru považujeme za jev, který často zraňuje, a to nejen jeho hlavní účastníky, ale také okolí.“

Jana Lutišanová

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. antiochia

    podľa mňa tú stránku navštevuje viac žien, ako mužov :D aj pre mňa bol článok zaujímavý, už viem, čo mám pozorovať :D

  2. Fomtema

    :D Bolo to naozaj vtipné čítať článok ako žena. Dúfam, že nemáte nič proti tomu, že sem komentujem. Majte sa Muži!