Sexuální revoluce aneb ženská emancipace
Sexuální revoluce aneb ženská emancipaceZdroj: Profimedia

Nová sexmise nebo snad sexuální revoluce? Muži jako oběť domácího násilí!

5.0/5
Hodnocení:

Pánové s pravdou ven – kdo z nás by přiznal, že dostane sem tam od své drahé polovičky „přes hubu“?! My jsme přeci páni tvorstva, kolem kterých se točí vesmír! My určujeme pravidla, naše slovo je zákon a my také trestáme… Tedy tohle tvrdíme na pánských dýcháncích. Pak přijdeme domů, poslušně se přezujeme do bačkor, uvaříme večeři a pak masírujeme drahé polovičce chodidla. S trochou nadsázky je toto realita velké části českých domácností. Oficiálně dominuje muž, ale ve skutečnosti je to všelijak.

Teď trochu přitvrdíme: Stokilový panáček přijde z práce, hned ve dveřích chytne pohlavek od své šedesátikilové ženy a ještě navrch vyfasuje pár sprostých nadávek. Přijde Vám podobný scénář přitažený za vlasy? Možná byste se divili, jak často něco podobného odpovídá realitě. Tedy když pomineme ty facky, tak ze strany žen jde spíše o verbální útoky. V tom jsou zdatné zejména hysterické fuchtle, kterých jsou plné kavárny a kosmetické salóny.

Sexuální revoluce

Sexuální revoluce

Statistiky provedené několika organizacemi zabývajících se partnerským násilím dokazují, že na deset týraných žen připadá jeden muž. Partnerské násilí totiž není o váhové převaze, nýbrž o nízké sebeúctě a ta může být problémem jak ženy, tak muže. Ženy poměrně brzo odhalí slabá místa mužovy povahy, a když přijde vhodný okamžik, neváhají zaútočit. Zejména ponižování a zesměšňování jim jde díky jejich empatii skvěle. Když pak před sebou vidíte rozběsněného halekajícího skřeta, který se Vás snaží dovést k šílenství, máte co dělat, abyste ji jednou ranou nezabil.

Přitom většinou to začíná tak krásně: Potkáte vílu, která je ztělesněním vašich snů. První měsíce plní všechny Vaše sexuální a gastronomické fantazie, je hodná, chápavá, obětavá atd. V opojení dojdete k závěru, že takovou samičku už nemůžete nechat pláchnout a tak jí navrhnete společné bydlení, svatbu nebo něco podobně hloupého. Tento Váš nápad během několika měsíců transformuje opulentní večeře v ohřívané párky a nadpozemský sex v masturbaci její vagínou (neboť leží jak prkno). A její chápavá a milá slova se změní v hysterický jekot líté saně.

Kamarád, říkejme mu třeba Milan, by mohl vyprávět. Sám byl už ženatý a nabrnknul si jednu takovou křehkou samičku. Nejprve mu tvrdila, že prodělala leukémii, takže nemůže mít děti. Jenže tento „superman“ údajně neplodnou křehotinku oplodnil a pak to začalo … Buď se rozvedeš, nebo dítě nikdy neuvidíš! Tak se rozvedl a vzal si ji. To co následovalo, Milanovi za jeho hloupost patří. Izolovala ho od kamarádů (správných otec má být doma s rodinou) a neustále z něj tahala prachy – kabelky, hadříky, kosmetika a večeře něco stojí. Když jí naznačil, že její požadavky utáhne jen s odřenýma ušima a že se musí začít šetřit, vystřihla mu scénu jak z filmu a ještě mu pohrdavým tónem sdělila, že jako živitel rodiny selhává. Jednou se zdržel s kolegy z práce, po návratu domů ho čekalo peklo. Milá žena předním vzteky utrhla lustr a rozšlapala jeho foťák. Když to slyším od druhého, tak to ve mně vyvolává sice úsměv, ale ruku na srdce, tohle by nevydržel ani světec, takže následoval rozvod … Ale pak to bylo ještě horší – soudy o děti, které mu bývalka brání vidět, ačkoli řádně platí alimenty. Tohle není dobré pro nikoho natož pro chudáky děti. Co je tohle jiného něž šikana nebo psychické násilí?!

Sexuální revoluce

Sexuální revoluce

Vše je dáno změnami, které s sebou přináší moderní doba. Ženy nastoupily do práce, stávají se z nich workoholici, vydělávají spousty peněz a odmítají dělat domácí práce, vařit, skládat uhlí, či dokonce rodit děti. Začaly přijímat mužské role a troufají si i na své partnery. Fyzicky si na chlapa troufne jen málokterá, ovšem v oblasti psychického teroru, nemají ženy konkurenci. A protože psychickou újmu jde těžko dokázat, nemohou být ani vykázány z domu.

Člověk si vždycky vzpomene na svoji maminku, jak se dokázala o všechno postarat a vše zařídit a nic jí nebylo zatěžko. Bohužel doba se mění a silné starostlivé ženy, jako byly naše maminky, už vymírají. Místo nich se objevuje nový nebezpečný tvor a to emancipovaná žena.

Bůh nám buď milostiv.

PS: Omluva a respekt všem normálním ženám, které si uchovaly vlastnosti něžného pohlaví.

autor: Vladimír Tupý
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.