medium_7499562540
Zdroj: internet

Nové Konzole

0.0/5
Hodnocení:

Staré konzole pomalu a jistě umírají a na povrch se derou informace o next-gen konzolích. Už se ví o konzoli OUYA, PS4 a Xbox 720. Tak si tyto konzole a možná i další zesumírujeme a povíme si něco o tom co od takovýchto konzolí očekáváme.

OUYA
Tato konzole se zvláštním jménem vám má umožnit hrát androidí hry na vaší krásné veliké televizi. Hry na android jsou malé hry na vaše smartphony. OUYA mohla být vytvořena jenom díky kickstarteru, přes který dostala peníze od spousty lidí a jenom díky nim spatří světlo světa.

medium_7499562540

Xbox 720… nebo tak nějak
O novém Xboxu se ještě moc neví, ale Microsoft hodlá koncem letošního dubna zveřejnit nějaké detaily. Zatím můžeme jen spekulovat o tom jaká tato konzole bude a co všechno se na ní oběví.

medium_4784122000

Playstation 4
Nová konzole od Sony byla oznámena na akci Playstation Meeting 2013 a ukázali několik nádherných nových her. Je jasné že Playstation a Xbox budou spolu znovu soupeřit a bude vycházet spoustu titulů které budou jen na PS4 a nebo na X720, máme se na co těšit.
hry oznámené na PS4 : Infamous : Second Son, Destiny, Deep Down, Drive Club, Knack, Watch Dogs, The Witness.

playstation-4-controller

Nastávající rok bude rokem ve kterém budou soupeřit PS4 a Xbox720, ale jak se říká „dva se perou, třetí se směje.“ Možná to i tak bude, protože OUYA se soustředí na Android hry a tak si na ní zahrajeme například takové Real Racing, Plaque Inc a další mobilní hry. Nové konzole by měly mít 8x až 10x větší výkon než ty dnešní, vývoj titulů by tak měl být ze začátku o 10% dražší a jak by se dalo očekávat, tak hry i konzole budou pěkně drahé.

autor: Tomáš Lipták
rubrika: Věda a technika
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.