nuda_v_posteli
Zdroj: internet

Nudí vás postel? Zkuste loďku

0.0/5
Hodnocení:

Léto je tady, tak proč zůstávat v posteli, když je tolik krásných míst, kde si užít. Už jste to zkoušeli na balkoně, nebo na louce? Jestli ne, tak nevíte oč přicházíte. Určitě znáte desítky zaručeně romantických a adrenalinových míst, ale jestli vám nějaké uniklo, určitě se nechte inspirovat.

nuda_v_posteli

Lodička

Velmi romantická volba. Lodičku si můžete buď pronajmout, nebo počkat a po zavíračce okupovat nějakou přivázanou k molu. Lehké pohupování na vlnách a naprosté soukromí vás nadchne.

Jediný problém mohou představovat rybáři a čumilové na břehu. Buď je nechte, ať se pokochají něčím co doma nemají, nebo odplujte někam do bohem zapomenuté oblasti a tam řádně rozčeřte hladinu.

Převlékací kabinky

Vaše partnerka si zrovna vybírá nové plavky a vy donekonečna sledujete jak se převléká a ptá se na váš názor? I tuto ne zrovna oblíbenou činnost si můžete zpříjemnit trochou vášně. Zkrátka se na ni vrhněte a užijte si rychlovku, dokud toho na sobě moc nemá. Pro lehčí uvolnění z nákupy naplněného dne postačí i trocha orálního sexu. Nedoporučuje se pokud máte příliš hlučnou partnerku.

Ovšem pokud budete mít smůlu, tak všechny okolní kabinky zaberou chichotající se puberťačky, nebo rodina se šesti malými dětmi a vy máte po zábavě. Popřípadě se na vás v nejlepším začne dobouchávat baba hlídačka, které se vaše činnost zaručeně nebude líbit.

Auto

Ani bych se nedivil, kdyby si to hned v prvním vyrobeném autě někdo rozdal. Je to snad druhé nejběžnější místo hned po ložnici, kde se lidé věnují jen tomu druhému. Nádherné je zaparkovat čumákem ke křišťálovému jezírku, ve kterém se odráží stovky hvězd a obrovský měsíc. Můžete ale zaparkovat i kdekoli jinde, v tom je ta krása. Romantické je i vyjet si za deště, vypnout rádio a zaposlouchat se do kapek dopadajících na kapotu.

Bohužel se sexem v autě může přijít i několik nemilých překvapení. Můžete zapadnout do bahna, vybije se vám baterka kvůli rádiu, pohmoždíte si žebra o řadící páku nebo si odřete kolena o koberečky. S tím se ale musí počítat a za tu romantiku to určitě stojí.

Balkon

Ve středověku běžná věc. Odsouzence vedli na popravu, partnerka se vyklonila z balkonu a šup, už tam byl. Dnes už asi popravu neuvidíte, ale nic vám nebrání to zkusit. Zvlášť, pokud máte plné zábradlí a není vám vidět na nohy. To se můžete klidně usmívat na sousedy jdoucí z Lidlu, zatímco partnerka pod vámi bude mít plnou pusu práce.

Horší to je, když máte mini balkon v paneláku a jediné kam vidíte je panelák naproti.

Ve vlaku

Dlouhá, nudná monotónní cesta vlakem otráví snad každého. Bohužel pokud nejedete v prázdném kupé, jediné co zbývá na nějakou tu příjemnou chvilku jsou záchodky a ty nejsou vždy v nejlepším stavu. Nedostatek prostoru vynahradí adrenalin. Riskujete, že každou chvíli bude nějaká babička neodkladně potřebovat na toaletu, nebo že vás vyhodí průvodčí. Sám za sebe toto zpestření příliš nedoporučuji, ale dlouhé cesty vlakem jsou dlouhé cesty vlakem.

Louka, les

Není nic krásnějšího, než padnut na voňavou louku a vyhřívat se na sluníčku, snad jen se na té louce milovat. Pokud najdete louku s vysokou trávou, nemusíte se bát čumilů, ani myslivců (pokud nešmíruje z posedu). Potom už se můžete věnovat jen své partnerce a ona vám. Velmi romantická je i horká jasná noc, při které vás ozařuje měsíc a vy se po milování můžete zaposlouchat do cvrkotání nočního hmyzu.

Jen dejte pozor na alergie. Pokud zapadnete bez deky do vysoké trávy, můžete se pěkně osypat a místo divocha budete vypadat jako byste spadl do vosího hnízda. Někomu může vadit i hmyz, zvlášť pokud si lehnete do mraveniště.

Autor: Zdeněk Kolbuch

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.