ID-10076801
http://www.freedigitalphotos.net/images/view_photog.php?photogid=2020Zdroj: Image courtesy of [twobee] / FreeDigitalPhotos.net

Oblast IT nabízí skvělé pracovní příležitosti

0.0/5
Hodnocení:

Uvažujete o změně práce? Jste čerstvý absolvent nebo vám vypršela smlouva na dobu určitou a hledáte práci? Pokud máte vzdělání a/nebo praxi v IT, neváhejte a zkuste se poohlédnout po vhodné pozici odpovídající vašim požadavkům a zkušenostem online.

Personální agentura PERSPEKTIVA CZ na svých internetových stránkách http://www.itjobs.cz/ nabízí volná pracovní místa v oblasti informačních technologií a telekomunikací v různých regionech. Každá pozice je dobře popsána a jsou u ní uvedeny požadavky na uchazeče a nabídka společnosti. Pokud vás některá z nabídek zaujme, na inzerát reagujte zasláním profesního životopisu v českém a anglickém jazyce. V případě, že uspějete v prvním výběrovém kole, budete do 10 dnů informováni personální agenturou.

V personální agentuře absolvujete pohovor, během kterého proberete s konzultantem vaši praxi, znalosti a představy o budoucím povolání. Součástí je i krátký rozhovor v anglickém jazyce v případě, že její znalost patří do požadavků na uchazeče. V rámci pohovoru se dozvíte i více informací o společnosti nabízející práci. Konzultant poté prezentuje váš profil ve firmě a v případě jejího zájmu budete pozvání na pohovor přímo do jejího sídla. Při negativní reakci zůstanete zařazen v databázi personální agentury, která vás kontaktuje, jakmile se vyskytne vhodná pozice odpovídající vašim zkušenostem. V současné chvíli patří mezi nejfrekventovanější nabídky práce programátor Brno.

Programátor Brno neboli SW developer se zabývá návrhy a vývojem systémů na různých technologiích, jako jsou .NET, PHP, Java a podobně. Výčet všech pracovních nabídek na stránkách je dlouhý a možnosti získání práce vysoké. Zkuste si tedy nabídky projít a reagovat na všechny ty, které vás osloví. Štěstí se na vás brzy určitě brzy usměje.

autor: Jan Šťastný
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.