Přetočený tachometr
Jak přetočit tacháč na nulu..Zdroj: Profimedia

Obnovené panenství jako dárek pro muže a nebo také možnost, jak přetočit tachometr zpátky na nulu.

5.0/5
Hodnocení:

Pro ženu je to chvíle, která se už nikdy nebude opakovat a když je po všem, říká si: ještě, že tak. Pro muže je to chvíle, kdy největší starostí je, aby se nezesměšnil, a když je po všem, říká si: Mohli by mě angažovat do Národního, nic nepoznala. Oba mají jedno společné: jedná se o první milování v jejich životě.

Obzvlášť pro ženu je tahle chvíle většinou vším možným, než něčím, co by chtěla opakovat. Jedině snad v případě, že by byla masochisticky založená. Ženy, až na výjimky, zaujímají k této zlomové životní události jednotné stanovisko: „Hurá! Je to za mnou!“. Muži se v názoru na zážitek, kdy udělali zářez na pažbě, v podobě zprzněné panny, různí. Jedni s úšklebkem ve tváři tvrdí, že pannu nikdy více a pokud narazí na dívku, která jí ještě je, ale po muchlování v peří s nimi jí být již nechce, vezmou raději nohy na ramena. Druzí by vydali veškeré úspory včetně částky z nevýhodně předčasně ukončeného penzijního připojištění za to, kdyby mohli být tím jediným prvním. Řev připomínající zvuky, které vydává hladový tygr, prostěradlo s nevypratelnou skvrnou, partnerka evidentně prožívající všechno jiné, než vášeň, zmítající se kdesi pod nimi, to vše je natolik silnou drogou, že je-li možnost absolvovat to znovu, neváhají a jdou do toho. A to i bez ohledu na to, že na první pohled je jasné, že neutrhnou pomyslný zelený věneček dlouhonohé krasavici s mírami 60-90-60, ale nejhezčí dívce z ošklivince. Oko se dá zavřít a fantazie zapnout.

Lásko mám pro tebe dárek k vánocům..

Lásko mám pro tebe dárek k vánocům..

Jak známo, láska hory přenáší a některé ženy jsou pro ni schopny udělat téměř cokoliv. Třeba naučit se vyvářet jak Magdalena Dobromila, ačkoliv se do té doby se štítily i konvice na uvaření vody. Nebo provést depilaci celého, opravdu celého těla, má-li milovaný partner zálibu v holátkách. Ženy se naučí chodit na šteklích připomínajících chůdy, jsou ochotné v nich trávit vášnivou chvíli milování i když jim jehlový podpatek trhá drahé saténové povlečení. Odějí se do krajek, ačkoliv do té doby nosívaly pohodlnou bílou bavlnu, naučí se provádět striptýz tak, že by se tím mohly živit.

Jsou ale i ženy, které dokáží víc. Zaskočí si na plastickou chirurgii, raz, dva, tři a žena má zpátky panenskou blánu, bez ohledu na to, že její postelí prošla armáda spřátelených vojsk a následně porodila pětikilové miminko.

Na otázku, proč to dělají, většinou řeknou: „Je to dárek pro manžela/partnera.“ Menšina prozradí, že byť má za sebou pět let žití na koleji, kde se pořádaly ty nejvyhlášenější mejdany, jejich nastávající by si za ženu takovou, která není pannou, nevzal. Zcela vážné jsou náboženské důvody. Ale vraťme se k případu prvnímu – dárek. Nevím jak jiné ženy, ale než manžela, který má potěšení z deflorace, to budu raději žít se Šípkovou Růženkou. Znám ženy, které si nechají vypnout obličej až málem nemohou mluvit, dají si upravit oční víčka s výsledkem, že je nepoznáte a pletete si je s číňankami, znám takové, jimž chirurgové odeberou sádlo, posadí výš zadek, zpevní paže. Většinou to jsou ženy, které to dělají pro sebe a udělaly by to, i kdyby měly žít samy na pustém ostrově, kde je může nahaté šmírovat maximálně delfín. Jak ale pochopit ženu, která ulehne na operační stůl, aby po probuzení z narkózy měla jistotu, že pokud jí nestačí pooperační bolest, může si být jistá, že při prvních radovánkách s mužem zažije ještě větší?

A opravdu do toho pak muž buší lépe než sbíječka do betonu, když mu v posteli úpí pětačtyřicetiletá panna, která mu už dvacet let pere ponožky a vaří guláš? Inu, výjimky se najdou ve všem a všude. Notorickým sběratelům ženské poctivosti lze doporučit, aby se nevázali v partnerském svazku a založili si živnost výuky uvádění dosud neposkvrněných dívek do života. A aby svou práci odvedli pořádně, aby jejich žákyně nikdy ani ve snu nenapadlo něco podobného opakovat…

autor: Eva Brabcová
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. Kolemjdoucí

    Citace ze článku: krasavici s mírami 60-90-60

    To snad raději ne :D Správně je 90-60-90