Orální sex, jak uspokojit ženu.
Orální sex...jak se stát přeborníkem.Zdroj: Internet

Tipy jak se stát mistrem v orálním sexu a připravit tak partnerce nezapomenutelný zážitek!

4.0/5
Hodnocení:

Většina z nás si nedokáže představit, milostné hrátky bez orálního sexu. To praktika je velice příjemná pro obě pohlaví a některé ženy dokonce bez orálního sexu nedokážou dosáhnout orgasmu. Průzkum ovšem ukázal, že spousta mužů i žen má z jeho praktikování obavy, neví, jestli to dělají správně, zkrátka jim chybí zkušenost. Základní pravidlo orálního sexu je, že ženy si u svých partnerů nejvíce cení především jemnost, fantazii a trpělivost.

První a základní pravidlo zní: používejte při orálním sexu celou plochu jazyka nikoli jen jeho špičku. Tento trik je jednoduchý a zároveň velmi efektivní. Pomáhejte si také sáním či foukáním. Ovšem pozor! Nic z toho nesmíte dělat silně, jinak uzpůsobíte partnerce místo rozkoše bolest! Zkuste například jemně fouknout na vlhký klitoris a stimulovat ho tak studeným vzduchem. Jen dávejte pozor, ať nefouknete partnerce přímo do vaginy. Může jí to způsobit vážné zdravotní komplikace.

Tím úplně nejlepším, co může muž při poskytování orálního sexu dělat je vedle něžného přístupu pravidelný rytmický pohyb. Nejkladněji je hodnoceno kmitání jazykem a napodobování kopulačních pohybů. Právě to dráždí nervová zakončení při poševním vchodu, což je pro ženy velmi vzrušující. Největší efekt se dostavuje, když si Vám žena přiklekne nad obličej a prohnete se mírně v zádech. Tím se totiž otevře ten pravý prostor pro kmitající jazyk, což vybičuje vzrušení na maximum.

Jste sexuální odborník?

Jste sexuální odborník?

Skvělým nápadem je pomoci si při orálu malým vibrátorem. Jakmile se partnerka dostatečně vzrušení, přiložte jí špičku jazyka na poštěváček, přičemž z druhé strany o jazyk opřete malý vibrátor. Ten ho rozkmitá takovým způsobem, že se Váš výkon ztrojnásobí! A to se vyplatí! Osvědčeným trikem je vypisovat jazykem na vulvu partnerky jednotlivé znaky abecedy. Tato hra se ženám většinou velmi líbí.

Také stojí za to vyzkoušet si jeden zajímavý trik. Dohlédněte, ať si na sobě partnerka nechá kalhotky. Proč? Tím jak se budete partnerce propracovávat do rozkroku, vklouzávat jazykem pod látku a odsouvat nohavičky stranou, nabude vzrušení na důrazu. Podobné hrátky jsou opravdu velmi vzrušující!

V žádném případě nikdy nepouštějte do orálního sexu zuby! Pocit vyceněných tesáků poblíž tak citlivého místa dokáže ženy pořádně vyděsit. Slastné užívání by bylo v momentě to tam. Žádoucí pomůckou jsou ovšem naopak prsty. Zaručená cesta k úspěchu je dráždit jazykem klitoris a navlhčenými prsty pomalu vklouzávat do pochvy partnerky. Pokud partnerku dráždíte zároveň prsty, můžete se v laskání jazykem chvíli odmlčet a pokračovat až po chvíli. Případně můžete dát partnerce příležitost, abyste se sama mohla uspokojit, pokud bude chtít.

Na závěr je také nutné podotknout, že mnoho žen má k orálnímu sexu ostych nebo celkově rezervovaný postoj. Výzkum z roku 1995 ukázal, že u žen obliba orálního sexu stoupá přímo úměrně s jejich spokojeností s vlastním tělem. Takže pokud chcete, aby si partnerka orálek skutečně vychutnala, buďte k ní galantní, skládejte jí komplimenty a všelijak ji ujišťujte, že je pro Vás přitažlivá.

autor: Andrea Veverková
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.