Postelové hrátky.
Postelové hrátky.Zdroj: Pixmac

Postelové hrátky, které Vás opravdu nažhaví!

3.0/5
Hodnocení:

Hraní nejrůznějších scének může pořádně okořenit Váš sexuální život. Kdo něco podobného v posteli okusil, nemůže už jinak. Pokud sníte o hrátkách s dominantní učitelkou nebo hravou zdravotní sestřičkou – není problém! Stačí Vám jedna partnerka, několik rajcovných pomůcek a kostýmů a hromada fantazie. A pokud Vás chcete tip na nejrajcovnější hru, nikdy nebudete zklamáni ze hry na pána a sluhu či zločin a trest. Pokud tohle vyzkoušíte, už nikdy nebudete chtít jinak…

Proč jsou postelové hrátky tak moc vzrušující? Pocit převzetí kontroly jednoho z partnerů přináší vzrušení z něčeho zakázaného. Není proto od věci vyzkoušet si role policisty a zločince nebo soudce a žalovaného. Opravdu vzrušující je předstírané znásilnění. Ale pozor, pokud jeden z partnerů řekne dost, měli byste to respektovat! Jednoznačně vylepšit sexuální život může prvek rizika. Například díky vetřelci, zloději či arogantnímu policistovi můžete posunout hranice svého sexuálního života. A protože budete myslet na vlastní ztvárnění postavy ve „scénáři“, například na hraní oběti ve fázi usínání, zatímco zloděj se plíží oknem, vzrušení z improvizace podpoří rozkoš.

Sexuální experimentování a hrátky nabízejí možnost uplatnění širokého spektra nástrojů a hračiček na umocnění rozkoše: paddle (plochý nástroj připomínající malé pádlo), bičík, pouta, řetězy, lana… Je to sexy a vyzývavé! Čím víc rozmanitých hraček tím lépe – je to záruka, že se v sexu příštích pár let rozhodně nudit nebudete. Pokud chcete sex pořádně opepřit, pořiďte si i nějaké slušivé kostýmy nejlépe uniformy.

Pokud Vám už fantazie nepracuje na plné obrátky a potřebovali byste nastínit scénáře s erotickou tématikou, čtěte dál a vyberte si ten, který Vám přijde nejvíce vzrušující:

  • Dozorce a vězeň: Nový vězeň v cele osm má potíže s kázní. Strážce si toho všimne a rozhodne se učinit opatření. Pokárá vzpurného vězně zákazem plánované manželské návštěvy? Pak ji ale musí něčím kompenzovat…
  • Soudce a právník: Sexy právník/právnička pracuje na složitém případu a nemůže si dovolit prohrát. Tajně proto zajde za soudcem. Jak daleko zajde? Co mu nabídne? Uloží mu představitel zákona trest za pokus o úplatek nebo pohrdání soudem?
  • Zloděj a policista: Policista přistihne zloděje přímo při činu. Postaví si ho ke zdi a přejde k osobní prohlídce. Zloděj prosí o milost a ptá se, zda existuje nějaký způsob, jak se z nepříjemné situace vykroutit. Třeba pomůže, když ukradené věci vrátí… Odpustí mu strážce zákona?
  • Násilník a oběť: Znáte legendární scénu z filmu Psycho? Bezbranná žena koupe ve sprše a pomalu se k ní blíží stín muže… Zkuste si zahrát něco podobného s tím rozdílem, že Vaše oběť Vám musí být po vůli a to všemi otvory jejího těla…

Scénu Vám pomohou utvořit nejrůznější rekvizity. Určitě se Vám budou hodit pouta, pořádně dlouhý černý robertek, lepicí pásky k umlčení, lano pro přivázání partnera k židli nebo speciální bondage páska, saténová šála na oči či klapky, popřípadě gumové či plastové zbraně, které pořídíte v každém hračkářství.

Při plánování erotických hrátek si vždy musíte domluvit bezpečnostní heslo, které Vy nebo partnerka použijete v případě, že se vám situace nebude líbit. Stačí pouhé stop nebo dost. Takže nemějte vůbec strach a směle se pusťte do plánování rajcovných scénářů, aby ten dnešní páteční večer stál opravdu za to. Pokud to opravdu rozjedete, garantujeme Vám, že se celý víkend z postele nehnete.

autor: Andrea Veverková
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.