oko
Zdroj: internet

Pozor, někdo se dívá….!

0.0/5
Hodnocení:

Jakkoliv tahle věta zní odpudivě většině párů, které buď z nedostatku soukromí nebo pro zpestření svého intimního života své erotické hrátky provozují tam, kam i nechtěné oko dohlédne, jsou i takoví lidé, pro které je divák naopak vítán.

oko

Většině lidí jsou známí voyeuři – lidé, kteří dosahují vzrušení tajným pozorováním druhých lidí v jejich intimních chvílích. Možná vás překvapí, že jistá dávka voyerismu je běžná u většiny lidské populace.

Na druhé straně jsou ale lidé, kterým dělá dobře, když někdo pozoruje je a vědomě si své diváky dokonce i shání. V začátcích provozují sex na místech, kde je větší pravděpodobnost, že je někdo může vidět. Později, jak „s jídlem roste chuť“ aktivně své diváky vyhledávají. Tento sklon mají více muži a pod záminkou romantického milování jsou schopni v parku či jiném veřejném prostranství svou partnerku a sebe vystavit na odiv cizím lidem.

„Netrvalo dlouho a já si ve vztahu se svým partnerem uvědomila, že na místech, která pro naše milování v přírodě vybírá, nás dříve či později někdo uvidí. Ačkoliv jsem bývala stydlivá, s překvapením jsem zjistila, že mi to dělá dobře a moje prožitky byly mnohem hlubší, než když se sex odehrával doma, za zavřenými dveřmi a bez rizika, že nás někdo uvidí,“ svěřuje se třicetiletá Johana. Když se jí po čase partner opatrně zeptal, zda by něco namítala proti tomu, když by si domů pozval kamarády, kteří by byli svědky jejich intimního sblížení, nejprve nad takto otevřenou nabídkou zaváhala, ale potom souhlasila.

„Nejhorší byly ty chvíle před tím. Když k nám přišli dva muži, které jsem znala jen zcela povrchně, měla jsem tisíc chutí to vzdát. Ale večer se začal vyvíjet tak, jako běžná návštěva – povídali jsme si o všem možné, prohlédli si na počítači fotky z dovolené, trochu jsme popili a já se uvolnila a dobře jsem se bavila. Když mě můj partner začal hladit a líbat, k mému překvapení jsem reagovala tak, jako bychom byli sami. Ti dva se opravdu jen dívali bez snahy se jakkoliv zapojit, takže jsem si posléze dokázala celé milování užít. Vědomí, že kdykoliv otevřu oči, vidím na sobě žádostivé pohledy dalších dvou párů mužských očí, můj zážitek ještě umocňovalo.“

Pokud takovéto méně obvyklé praktiky vyhovují oběma partnerům, jako v případě Johany, nelze nic namítat. Jestliže však máte touhy provozovat toto amatérské erotické divadlo pouze vy, vystavujete svůj protějšek i možnému šoku. V tom případě je lepší zavřít oči a zapojit svou fantazii.

Autor: -ebra-

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.