DNA
Zdroj: internet

Pozor: Test DNA odhalí nevěru!

0.0/5
Hodnocení:

Prostě se to tak někdy stane. Neznamená to, že svou partnerku/partnera nemáte rádi, ale občas se i ten nejlepší dort přejí a člověk zatouží po změně. Někdo si vystačí jen s fantazií, jiný nenechá příležitost proklouznout mezi prsty. Někdo si tu a tam nezávazně odskočí do cizího pelíšku, u dalšího se „tu a tam“ promění v paralelní vztah. Přihodilo se to i vám?

DNA

Vaše partnerka nic netuší a vy dokážete stopy po milování s jinou zametat s dokonalostí úklidové čety operačního sálu. Jste přesvědčený, že vás odhalit nemůže. Poctivě mažete textovky, maily, telefon máte permanentně nastavený na profil jednání a vaše zpestření partnerského či manželského života bydlí v městě vzdáleném padesát kilometrů. Jste přesvědčení, že jste udělali maximum a vaši nevěru by dokázal odhalit snad jen kouzelník. Pozor na to, abyste se nedivili.

V době, kdy nebyly počítače a mobilní telefony, bylo procento provalených nevěr menší než je dnes. Jestli jich bylo ve skutečnoti i méně, se můžeme jen dohadovat. Dnes existují specializované firmy, které za patřičný peníz dokáží nemožné. Otáčíte se? Rozhlížíte, za kterým rohem vás někdo sleduje? Kdepak, nic takového. Je to ještě rafinovanější.

Nejen kriminalista může totiž zjistit ze vzorků DNA důkazy, jimiž usvědčí pachatele z provedeného činu. Existují firmy, které se specializují na odhalení nevěry a po vzoru policistů odhalí narušitele vašeho vztahu. Jednou jeho polovinou jste zákonitě vy, tou druhou ale vaše přítelkyně/přítel, milenka/milenec – pojmenování záleží na vás.

Genetický test nevěry

Forenzní genetický test dokáže spolehlivě na neznámém vzorku určit přítomnost mužských či ženských buněk a v případě, že jsou buňky smíchány, také oddělit DNA obou pohlaví. Pokud není vzorek znečištěn více osobami stejného pohlaví, lze odhalit genetický profil osoby a porovnat jej s jinými dodanými vzorky pro potvrzení či vyloučení shody.

Věra po návratu z dovolené, na které byla bez svého manžela, nalezla doma na prostěradle podezřelé skvrny.

„Už delší dobu jsem měla podezření, že je mi Martin nevěrný. Dokonce jsem tušila s kým. Oči mohl nechat na sousedce Irmě z patra nad námi, která k nám občas zašla na kávu. Na poslední chvíli odřekl dovolenou, prý se nemohl uvolnit ze zaměstnání. To nikdy před tím neudělal! Jela jsem nakonec na dovolenou se svou sestrou. Když jsem po návratu nalezla skvrny na prostěradle, nejdříve jsem si říkala, že si asi tak, jak to občas dělával, sám užíval při nějakém pornofilmu, ale pak mi to nedalo. Obrátila se na firmu specializující se na tyto testy a rozbor potvrdil přítomnost ženské DNA. Abych měla jistotu, zda se jedná o Irmu, získala jsem nedopalek její cigarety pro srovnání DNA zjištěné ve skvrně. Oba vzorky se shodovaly.“

Věra měla jasno. Martin se snažil zatloukat, ale pod tíhou důkazů jí nakonec řekl pravdu.

„Myslela jsem si, že já budu ta, která to dokáže překonat, a že Martin se bude kát a bude si vážit toho, že jsem mu nepostavila kufry před dveře. Nechtěla jsem zahodit osm let společného života, to přece už něco znamená. Dopadlo to ale všechno jinak. Vyčetl mi, kam jsem až byla ochotná zajít a řekl mi, že se mnou, když jsem schopná něčeho takového, nemůže dál žít. Byl to paradoxně on, kdo vztah ukončil. Ale neodešel k Irmě, podle všeho pro něj znamenala, jak řekl, když nevěru přiznal, jen postelové povyražení. Nějaký čas byl sám a pak se dal dohromady s fakturantkou od nich z firmy.“

Orientační test nevěry

Většina uživatelů tohoto testu jsou muži. Muži toužící si potvrdit, že jsou tím jediným, s nímž jejich žena či dívka tráví vášnivé chvíle. Jedná se o jednoduchý legitimní test k domácímu použití navržený k rozklíčování podezřelé skvrny. Ale pozor, pánové! Zvláště je-li vaše vyvolená zadaná a její muž má bicepsy silné jako vy obě dvě nohy dohromady. Testovací sada pro 5ti minutový test nevěry dokáže odhalit přítomnost mužského semene na podezřelém vzorku ještě i cca 72 hodin poté, co radovánky skončily. A ten ranař, co právě zvoní u vašeho bytu, o možnosti testu věděl, zatímco o vás do té doby jen něco tušil. Doufám, že máte kvalitní bezpečností dveře!

„Využil jsem možnost orientačního testu nevěry, neboť jsem byl přesvědčený, že si moje žena užívá s někým jiným. Pravidelně v sobotu jezdila do okresního města na nákupy, ze kterých se vracela jako vyměněná. Použil jsem test v jednu sobotu po jejím návratu, když se osprchovala, převlékla a použité prádlo odložila do koše. Výsledek byl pozitivní,“ svěřuje se Jaromír.

Jeho žena k tomu řekla:

„Byl úplně paranoidní. Podezíral mě neprávem. Že jsem bývala jako vyměněná? Aby ne, když jsem se jako každá správná žena pokochala v obchodech a občas si i něco pěkného na sebe koupila. Pozvání muže, který se stal později mým intimním přítelem, jsem přijala na základě dusna, které mi můj muž bezdůvodně a intenzivně dělal. On vám to neřekne, ale i peklo je rájem proti tomu, co jsem měla já doma s tím žárlivcem.“

Takže pozor, pánové (i dámy). Možná zjistíte, že vám byla/byl nevěrná/nevěrný. Předtuchy a podezření vystřídá tvrdá realita a na řadě jsou myšlenky o tom, zda a jak vůbec bude vztah fungovat dál.

Anebo je vaše žárlivost nepřiměřená a podezření neoprávněné, tak se raději zamyslete nad tím, jak neztratit důvěru svého protějšku. Ve výsledku to vyjde po všech stránkách levněji než využití služeb specializované firmy.

Autor: -ebra-

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.