fuck_off
Zdroj: internet

Přestaňte mrzoutit!

5.0/5
Hodnocení:

Na tváři strniště, psí oči a svěšená ramena. Prohra a rezignace z vás čiší na sto honů. Nedivte se, že úspěch se vám už dlouho vyhýbá!

fuck_off

Proč jsem nebodoval u přijímacího pohovoru a proč se mi nedaří sbalit holku? Proč se na mě manželka dívá svrchu a proč jsou na mě vlastní děti drzé? A proč dělám v práci každému vola a proč se na mě utrhuje pokladní, o číšníkovi ani nemluvě?

Jo, sebelítost. Kdo by ji neznal? Možná pomůže, když si přestanete hýčkat svoje ukřivděné ego a podíváte se kriticky do zrcadla. Netuším, co vidíte, ale vím celkem jistě, co NEVIDÍTE. Nevidíte optimistický, usměvavý obličej ani narovnaná záda, natož z každého póru těla prýštící energii. Přesto právě tyto a další maličkosti mohou celkem jistě, a téměř zadarmo, úplně změnit váš život. Samozřejmě k lepšímu! Pokud však není vaším snem dráha galejníka…

Mastná hlava a beďar – fuj!

Pardon, tak samozřejmé věci snad nemusím ani zmiňovat. Ale jsou jen na rozjezd. Snad nikoho neurazí ani výčet dalších samozřejmostí, které jakoby i dnes ne každému docházely… Čistá pleť bez černých pórů, lehká mužná vůně – nikoli odér jak z ruského cirkusu, zdravé zuby, jazyk bez žlutého povlaku, neokousané nehty. No, prostě se důkladně vydrbejte ve vaně plné horké vody a pěny. Potom už jen vzhůru k dalšímu stupni úspěchu!

Oblek značky křupan – cha, cha!

Pohovor v novém zaměstnání, zkoušky atd. to vše si bohužel žádá oblek. Vybíráte ho s nechutí a úmyslem už nikdy si ho nevzít na sebe. Chyba! Kupte si takový, ve kterém se budete cítit sebejistě. Který se nebude lesknout jako starý trabant a ve kterém se nezapaříte jako králíkárna. Polyester se prostě pozná… Ani botky na mechovce asi nebudou to pravé ořechové, i když se v nich budete cítit jako v bačkůrkách. A na kravatu se můžete klidně vykašlat, Obama ji také nenosí a kam to dotáhnul!

Rosolovité tělo – ble!

Zatímco ženy už dávno řeší svoji pomerančovou kůži, muži jakoby na svoje zrosolovatělé špeky, poctivě vydřené dlouhým sezením u počítače, ani nevnímali. Zřejmě jim ještě nikdo nepošeptal do ouška tajemství: i ženy se rády podívají na svalnatou mužskou prdelku! A nemusí být ani depilovaná, ani vyskákaná z posilovny. Trochu života do toho umírání! Snad vám nebude vadit, když se vám údy (a to všechny!) o něco víc prokrví…

Optimismus na líci – ach, ach!

Pro dobře oblečeného a navoněného muže už není tak těžké se usmívat. Vítězství – i teprve to budoucí – naznačují lehce zdvižené koutky úst. Samičky větří dominantního samce na sto honů a už teď vám cvičně padají k nohám. Pozor na oči, psí pohled a depresivně svěšené tváře už dávno nikoho nedojmou. Rovná záda a ležérní gesta přinesou další kýžené bonusy. Najednou se cítíte jako King! Prostě Lví král to na pohled…

Příjemné vystupování – óóó!

Vzteklé klení za volantem, popotahování, vsuvky typu : ty vole, ty jo, bomba! atd. asi nikomu moc sympatií nepřidají. Vulgarismy totiž nejsou známkou chlapáctví s gulemi, jak se mylně domnívají i někteří politici, ale spíš ubohosti a neschopnosti zvládat stres. Proto bodují pohodáři. Chlapi, kteří si dokáží udělat legraci i ze svých slabostí. Chlapi natolik sebevědomí, že se nestydí za prohru. Zkuste to, výsledek stojí za to!

Shrnuto do jedné věty: nemrzoutěte! Každá průměrná ženská přeci ví, jací jste vy muži křehcí chudáci. A jak to máte těžké! Pořád jen vydělávat, lovit a ještě si ani nepoplakat. Kdo by to vydržel? No, jen vy!

Ivana Prudičová

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.