pc_fanousek
Zdroj: internet

Pro milovníky PC her: První on-line půjčovna v ČR!

0.0/5
Hodnocení:

PC hry není jen virtuální dobrodružství, ale také úžasný relax, kdy můžeme totálně vypnout. To je jeden z důvodů, proč jsou stále oblíbenější. V roce 2009 vykázaly celosvětové tržby přes 13 miliard, což je o 3 % více než v roce 2008, takže i přes krizi je vidět, že se lidé pořád rádi baví. Největší zájem je o on-line distribuci her, proto vznikl herní portál Frag, první on-line půjčovna PC her v ČR.

pc_fanousek

FRAG zpřístupňuje přes 300 her na PC, které lze stáhnout a hrát bez omezení. Kromě toho na webu frag.cz najdete rozsáhlý katalog her do mobilu, a to jak klasických java her, tak i hry pro symbian, android a windows mobile. Navíc je ke všem hrám pro PC i do mobilu praktický návod a recenze.

Můžete si vybrat ze tří balíčků:

Relax za 99 korun měsíčně, kde je přes 100 her typu sudoku, Mahjong i Solitaire. Obsahuje hity z casual scény jako Fishdom, Jewel Quest, Luxor, Zuma či cenami ověnčené Peggle Deluxe. Balíček Odvaz za 199 korun nabízí přes 200 her jako jsou auťáky, motorky i fotbal. Vaření, oblékání a budování, či snad o ZOO pečování? Sporty RPG i strategie. Třetí balíček je Naplno za 299 Kč, kde je přes 300 titulů. Hardcore i AAA titulky. Střílečky, strategie, RPG, simulátory i legendární hity jako Lara Croft, Hitman, Commandos, FlatOut, ale i Plants vs Zombies.

Výhodou je, že si každý balíček lze zdarma na týden vyzkoušet.

Frag je určitě výbornou věcí pro každého uživatele internetu, protože podle průzkumu v herním průmyslu v ČR, se zjistilo, že 87 % lidí ve věku od 15 do 45 let hraje alespoň občas hry v mobilu, PC, konzoli nebo na netu.

Autor: Dagmar Dandová

autor: pitrs
rubrika: Věda a technika
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.