drsnak
Zdroj: internet

Proč se ženám líbí drsňáci?

0.0/5
Hodnocení:

Jsou bezohlední, egoističtí, nepolapitelní a spontánní – zkrátka hajzlíci. Přesto se za nimi otočí každá druhá sukně. Většinou platí, že čím hezčí a inteligentnější dívka, tím větší gauneři ji přitahují. Jenže čím to? Proč jsou hodní a pozorní muži přehlíženi?

drsnak

I ženy chtějí dobývat

V obecném povědomí stále převládá fakt, že jen muži jsou dobyvatelé a lovci, kteří se vrhají za kořistí. U žen je to stejné! Také chtějí dobývat a snažit se, jen to nedávají tak najevo. Zvláště mladé dívky touží po akčním hrdinovi, který je sobecký, egoistický a ignorantní. Čím je chlap lhostejnější, tím je přitažlivější. A o to více je pak sladší, když se jí konečně věnuje.

S drsňákem jde ruku v ruce i dobrodružství. Jedna divoká jízda na motorce, při které ujedete třem policejním hlídkám, ji dostane víc než padesát romantických večeří. Ženy nechtějí prožít celý život u sporáku a žehlícího prkna, chtějí prožívat něco nového, vzrušujícího a myslí si, že právě drsňák jim to dá.

„Můj bývalý přítel byl egoistický, líný a nespolehlivý. O agresivitě ani nemluvím. Deset let dělal kontaktní sporty, ale měl podmínku, takže se nemohl prát. Když jsme se seznámili, tak si zrovna hledal novou práci, ale neměl to snadné, protože byl několikrát trestaný. Přesto, že měl tolik špatných vlastností, jsem se do něj zamilovala. Každý den s ním začínalo nové dobrodružství plné alkoholu, drog a sexu. Nikdy v životě jsem si tak neužívala. Navíc jsem naprosto milovala jeho modré oči.

Zlom v našem vztahu přišel, když jsem otěhotněla. Zrovna ho vyhodili z další práce, ale my se přesto rozhodli si dítě nechat. Čekala jsem, že se jako otec změní k lepšímu, ale nebyla to pravda. Veškerá moje trpělivost skončila ve chvíli, kdy jsem rodila a on odnesl veškeré moje cenné věci do zastavárny, aby měl na alkohol a drogy…

Za nějakou dobu jsem si našla hodného chlapa, který se stará o mě i o Kačenku. Moje dny už nejsou plné dobrodružství a nevšedních zážitků, přesto nemohu být šťastnější. Každá ženská by měla chodit alespoň s jedním drsňákem, aby si pořádně užila a mohla si vážit spolehlivosti hodného chlapa, se kterým nakonec skončí,“ vypráví osmadvacetiletá Martina z Ústí nad Labem. Její příběh je sice extrémní, ale přesně vystihuje, proč se jí líbil bezohledný neurvalec.

Nemalou roli při výběru partnera hraje i vidina skvělého sexu a nespoutané vášně, kterou ženy od tvrďáků očekávají. Věří, že jim borec poskytne to, co ještě nezažily. Neuvědomují si ale, že chlap si může drsňáctvím jen kompenzovat neohrabanost v posteli, malý penis nebo poruchu erekce. Při první společné noci pak dochází k nemilým překvapením.

Módní doplněk

„Líbí se mi pocit, že ho mám jen pro sebe a kamarádky mi ho závidí,“ říká o svém drsňákovi dvaadvacetiletá Šárka z Prahy. „Zatím nestojím o vážný vztah a Milan mi dává vše, co potřebuji.“ Pro ní je její přítel spíše módním doplňkem vlastnící nadupanou káru a zásobující ji penězi. Takový vztah je výhodný i pro něho. Zatímco chodí s jednou, rozhodí sítě po závidějících kamarádkách a když se dostatečně nabaží, má opět z čeho vybírat.

Jestli spadáte do kategorie ignorantních gaunerů, tak pozor! Teď jste možná ti největší borci, ale jakmile dívky trochu vyspějí a začnou jim tikat biologické hodiny, tak jste namydlení. Drsňáci jsou totiž naprosto nevhodní pro rodinný život a ženy to moc dobře vědí. Zamlada si chtějí užít s borcem, ale poté se usadit s někým, kdo se postará o rodinu.

Zdeněk Kolbuch

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.