blondata_kocka
Zdroj: internet

Prstoklad 1.0.1

0.0/5
Hodnocení:

Nemusíte být zrovna Mozart ani Ray Charles. Žádný klavírní virtuos. Sakra, dokonce ani nemusíte mít hudební sluch, a přesto ovládnete umění prstokladu podobně jako výše zmínění velikáni. S tím drobným rozdílem, že nebudete hrát stupnice nebo sonáty na piano, ale „vybrnkáte“ orgastické sténání a vzdechy ze své přítelkyně.

blondata_kocka

Nejen váš penis nebo jazyk mohou být nositeli rozkoše. Řada mužů podceňuje práci rukou. Přitom prsty jsou v podstatě vaši nejvěrnější spojenci. Mohou být jemné i drsné a jen tak se neunaví. Penis nemusí fungovat (nadměrné pití alkoholu, neatraktivita partnerky), vůbec už nemluvě o předčasné ejakulaci. Při orálu vás bude po chvíli bolet za krkem a sáhněte si do svědomí, jak jsou na tom vaše jazykové svaly… Avšak na prsty je spolehnutí. Můžete je použít v rámci předehry (abyste ji rozdělal), v rámci dohry (abyste ji dodělal) a vlastně i kdykoli v průběhu sexu. Nezanedbatelná je i ohromná variabilita prostředí, kde se dají prsty využít jednoduše proto, že normální sex zde nepřipadá v úvahu – např. v přeplněném vagonu metra, ve sprchách na koupališti nebo v divadle na extra nudném představení. Když jsme si tedy nastínili důvody proč se prstokladu věnovat, řekněme si i pár pravidel, jak ho provádět, aniž byste byl vykopnut ze společného lože a záhy nahrazen někým jiným.

Základem je příprava pracovního nástroje, respektive nástrojů, v tomto případě vašich rukou. Ani náhodou vás tam dolů nepustí, pokud zanedbáte hygienu. Zablácené pracky se netolerují. Nejprve si ostříhejte nehty. Tady kupodivu vaše snažení nekončí. Pak použijte pilník (ne ten z vaší domácí dílny), cílem je obrousit špičatá a ostrá místa, která jsou největším nepřítelem klitorisu. Nic nezkazíte, ani pokud ponoříte ruce na pár minut do horké vody a po osušení je natřete krémem. Zde stačí obyčejná indulona nebo jakýkoli krém na ruce. Tyto „složité“ procedury by měly zařídit, že vám nebude bráněno ve vstupu do svatyně.

No, když už tam jste, měl byste vědět, jak se tam chovat, co dělat a čemu se naopak vyhnout. Když už jsme použili přirovnání se svatyní, představte si sebe sama jako Indiana Jonese v Chrámu zkázy, na některé dlaždice prostě šlapat nesmíte, jinde musíte pořádně přitlačit, některých míst se musíte dotýkat opatrně, protože jinak místo zisku pokladu bídně zhynete v některé z pastí. Rozumíme si, že?

Pokud se budeme bavit o samotné technice provedení, rozdělíme ji pro snazší pochopení na dvě části. V první se budeme brouzdat na mělčině (tzn. že nebudeme do partnerky rvát ruku až po loket), v té druhé už se vydáme neohroženě na hloubku. Zklameme ty, kteří čekají detailní popis kam a kdy sáhnout, aby byl úspěch zaručen. Každá žena je originál a každá může na stejné podněty reagovat jinak. Proto musíte hlavně z jejích reakcí poznat, zda máte pokračovat, anebo jestli hezky rychle přestat. Možností, jak pracovat rukama, je celá řada a ani na Mzone všechny neznáme. My jsme zkusili vybrat ty, které považujeme za nejlepší v poměru snadné ovládnutí techniky/značná rozkoš partnerky.

Pokud jste na mělčině, věnujte se hlavně jejímu klitorisu. Předně si uvědomte, že to není jedno z tlačítek ovládání u Nintenda. Zběsilé mačkání a tření nebudou mít požadovaný efekt, místo toho zkuste krátké, pomalé tahy. V případě kladné reakce postupně zrychlujte…

Další možností je pohybovat se v okolí poštěváčku, ale samotnému centru slasti se věnovat jen jakoby mimoděk, sem tam ho pohlaďte nebo lehce ťukněte špičkou prstu a zase rychle pryč. Tohle bude milovat.

Na hloubce už máte práci poměrně usnadněnou, pravděpodobně už bude partnerka hodně rozjetá a bude se jí líbit téměř vše, co s ní budete provádět. Přesto můžete zkusit třeba toto: vnikněte do partnerky prostředníčkem – nejlépe té ruky, kterou píšete – zasuňte ho tam až po kloub a lehce ohněte prst, špičkou prstu jí občas nahoře hlaďte,  na krátký časový úsek vždy přestaňte a jen jednoduše prstem zajíždějte dovnitř a ven. Taktéž se později nemusíte omezovat na jeden prst, zkuste dva, tři. Větší počet si však raději nechte odsouhlasit (pro vaše i její bezpečí). Samotný koncert můžete zakončit třeba tím, že partnerku necháte jít na všechny čtyři, kleknete si za ní a jednou rukou jí jemně hladíte poštěváček a druhou jí dvěma prsty pěkně protáhnete. Příjemnou zábavu.

David Chocholoušek

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. Jonash

    Dave, ten se vyzná :D