postel_prsa_sexy_loznice (17)
Zdroj: internet

Seriál o onanii: masturbujeme už od plenek II

5.0/5
Hodnocení:

Onanie vztahy posilující

V prvním díle krátkého seriálu o onanii jsme si řekli, že masturbujeme již od plenek. Dnes se dozvíte, jak může sebeukájení pomoci manželství a kdo přirovnával masturbaci k předzvěsti homosexuality.

postel_prsa_sexy_loznice (17)

Přistihnout svého partnera při onanování, či to dokonce vědět a legálně schvalovat, může přinést do sexuálního života spoustu vzrušení a hlavně ho může celkem dost zkvalitnit. I o této stránce tzv. samohany se zmiňuje Radim Uzel. „Masturbace nám totiž krásně pomáhá zmapovat individuální erotogenní zóny. Nebojte se o nich mluvit s partnerem, nebojte se říci, že dobře vám dělají přesně tyhle dotyky a naučte ho to. Vše co se naučíte díky onanii a autoerotice všeobecně může váš sexuální život s partnerem opravdu posunout o pěkných pár laťek výše.“

Martin P. z Mladoboleslavska se netají tím, že na jeho pažbě je už opravdu hodně zářezů. „Zkušenosti mě naučili hlavně jedno,“  říká. „Nebát se říci své polovičce přesně co chcete, nestydět se a ptát se. Směle přiznávám,  že ženy bývají dost často ze sexu se mnou překvapené až ohromené. Ale není to tím, že bych byl tak skvělý,“ pokračuje Martin, „ je to tím, že se ptám, zjišťuji co a jak mají rády a to nejen bezprostředně v průběhu aktu, ale i při jiných příležitostech. Všechno si dobře pamatuji a pak to aplikuji v praxi. Většina žen je ohromena, když sáhnete na to pravé místo nebo uděláte něco, co přesně potřebují a chtějí,“ dodává Martin.

Onanuješ? Na pranýř s tebou!

Chlapi třeste se, ať se nevrátíme v čase! Ne vždy byl totiž na masturbování tak loajální pohled jako v dnešní době. Kdo onanoval, byl vystaven nejen pohrdaní, osočování a ústrkům, ale nezřídka došlo i na tělesné tresty.

Dříve byla tzv. samohana považována za těžký hřích a na svědomí to mělo a do dnešní doby mnohdy stále ještě má samozřejmě „náboženství“. Gerard J. M. van den Aardweg, počítaný ke křesťansko-konzervativnímu hnutí soudí, že masturbační krize dospívajících, může dokonce způsobovat homosexualitu.

Velmi nebezpečný ve vztahu k onanii byl a stále ještě může být také Judaismus. Také ten považuje mužskou masturbaci za velmi těžký hřích. Podle Talmudu by muži měla být ruka, jíž si „šmátrá pod pupkem“ dokonce useknuta.

A stranou nestáli ani tehdejší lékaři.  I oni chrlili jednu nesmyslnou teorii za druhou.  Na konci 18. století švýcarský lékař Samuel Tissot prohlásil onanii za příčinu nespočtu fyzických i duševních chorob a zahájil snahu o její léčení, která pokračovala až do neuvěřitelných padesátých let 20. století! Pro mladé jedince, kteří s masturbací začínali prostě jen proto, že to příroda chtěla, byly dokonce vymýšleny důvtipné přístroje omezující samohanu. Ty ale svým zjevem i funkčností připomínali spíše pomůcky trýznitelů ze středověkých mučíren a jen při pouhém pohledu na ně se ježí chlupy na celém těle. Metody takové léčby zahrnovaly celou škálu různých postupů od prostého svazování penisu, nasazování nejrůznějších pásů cudnosti (včetně ostnatých, které měly způsobit bolest při erekci), až po ústavní léčbu, skotské střiky, elektrošoky či kastraci. U dívek se za prevenci či léčbu onanismu považovala klitoridektomie. Tedy, chirurgická amputace klitorisu. Užívaly se ale také svěrací kazajky, pouta a v extrémních případech pálení genitálií žhavým železem.

Albert

 

 

Onanie jako sportovní disciplína

Dávní kazatelé morálky by si asi otírali čelo vlhkým hadrem, když by viděli jak daleko jsme to s onanováním dotáhli. Ve světě se totiž konají desítky soutěží spojených právě s masturbací. V devadesátých letech se v San Franciscu například konal první ročník maratónu tzv. „umělecké masturbace“. Ten byl samozřejmě přenášen on-line na internetu.  Cílem maratónu byla hlavně sexuální osvěta a zajímavé také je, že peníze získané z přenosu šly na charitativní účely. Vítěze masturbačního maratónu určují každoročně samozřejmě diváci. Populární americký sexuolog Carol Queen, který patří k organizátorům této akce, tvrdí, že onanie nejenže je přijatelná a užitečná, ale pomáhá i „psychickému osvobození osobnosti“.

Do podvědomí „světové onanie“ dostal naší republiku hlavně držitel českého rekordu v masturbaci František Klimeš s časem 8 hodin a 5 minut, se kterým vybojoval druhé místo na světovém masturbačním maratónu v Kodani. V roce 2006 český reprezentant Martin Rimmel vybojoval rovněž druhé místo na mezinárodním finále v Londýně. Současný světový rekord v maratonské masturbaci je 9 hodin 33 minut.

 

A závěrem pár překvapujících čísel

Opravdu nejste špatní, děláte li to. A už vůbec v tom nejste sami. Za to hovoří až šokující statistiky, které možná překvapí každého z nás.

Mezi 15-17 rokem věku si to dělá 74,4 % pubescentů.

Mezi 18-29 počet onanujících stoupá na 82,4 % a bez zábran jdeme stále výše.

30-44 letých mužů onanuje neuvěřitelných 88,1 %, 45-59 letých 87,2 % a malý šok závěrem.

Pánové nad šedesátku se masturbování věnují v 74 %. Tedy? Pouze o čtyři desetiny procenta méně než je onanujících puberťáků kolem šestnácti let věku. A pokud by vás zajímalo, jak to mají ženy, tak víceméně stejně. Pouze si u každého z procentuálních čísel odečtěte zhruba 5-10 %. Takže se toho nebojte a jak říká Radim Uzel „spíš lidé, kteří nikdy v životě neonanovali, by mohli být považováni za poněkud nenormální“.

AUTOR: MIROSLAV MICHÁLEK

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. fabosch

    Pane PETRE, prectete si poradne clanek. Pak neco namitejte …

  2. Tadeáš

    Je mi 64 let,pravidelně onanují od svých 12 let až dopousd,někdy i 3x denně ! Pohl.sytk se ženami mám také pravidelný,není již tak častý,ale je.

  3. petr

    Tak na konec všichni masturbujem a je to důsledek toho,že jsme homosexuálové.Prostě nádhera! Větší pičovinu jsem ještě nečetl.Ale kdo ví,třeba si autor článku nedokáže přiznat svoji orientaci a svádí to masturbaci. :-)