vecirek
Zdroj: internet

Šest věcí, které jsou horší než kocovina

0.0/5
Hodnocení:

Těžká jsou rána opilcova, napadne vás, když se zase jednou probudíte s bolestí hlavy a chvějícím se žaludkem. Ovšem pozor. Ne vždy je kocovina nejhorším možným následkem nočního řádění. Co nejhoršího vás v opilosti může potkat?

vecirek

Kamarádíčkové

Naprosto přesně si pamatujete, jak jste kolegům na firemním večírku oznámil: „Dopiju a du!“ Tak jak je sakra možné, že jste se probudil ve své kanceláři pouze v trenýrkách a ponožkách, zato však s nalíčených obličejem? Propadáte se hanbou, únikovým východem zběsile spěcháte k parkovišti a přejete si nikoho nepotkat. Přemýšlíte, zda je v dané situaci lepší tvářit se pobaveně, neutrálně nebo naštvaně. Následující týden si vezmete dovolenou a pevně doufáte, že se na vás prozatím trochu zapomene.

Překvapení!

Otevřete oči a první, co spatříte, jsou zacuchané vlasy koukající z vaší peřiny. Věříte tomu, že pořád ještě spíte. Bohužel se ukáže, že hlava vedle vás je skutečná. Opatrně poodkryjete cíp deky, abyste zjistil, s kým že jste to nejspíš strávil noc. Aha, to je ta holka z personálního. Nejvíc ze všeho toužíte dát si sprchu a pořádnou snídani, ale to stvoření vedle vás se právě probouzí a dožaduje se objetí a polibku. Rozmazaná řasenka a alkoholový dech vás znechutí natolik, že s chabou výmluvou „skočim pro čerstvý rohlíky, miláčku“ zbaběle prchnete z vlastního bytu.

Superman

Vypitý alkohol ve vás rozvířil nečekanou hladinu adrenalinu a vy jste věděl, že tento večer zvládnete vše. Tedy alespoň jste měl ten pocit, když jste se rozhodl předvést kamarádům naprosto dokonalý seskok ze schodů – na kole. Nejenže se k vám na pohotovosti chovali arogantně, jako byste snad byl nějaký „ožralý hovado“, ale ještě jste vyinkasoval pokutu za výtržnictví a rušení nočního klidu.

Velký bratr se dívá

Pod vlivem alkoholu a mocného povzbuzování vašich kamarádek jste se nechal zlákat k soutěži o „nejhezčí pánský zadek.“ Ano, je vám trapné na to jen pomyslet, ale doufáte, že všichni ostatní byli namol stejně jako vy a nic si nepamatují. Vaše nejčernější obavy se naplní ve chvíli, kdy spustíte svůj facebook. Několikaminutové video z večírku včetně padesáti komentářů už je k mání pro celou planetu.

Vem si mě!

Vždycky jste podobné scény v amerických filmech nesnášel. Stadion nacpaný k prasknutí, skandující fanoušci a na obrazovce obří nápis: Vezmeš si mě? Jenomže v noci jste měl chuť udělat něco fakt spontánního a požádal jste přítelkyni o ruku, i když jste nad tím ještě normálně neuvažoval. Matně se vám vybavuje divoká jízda spícím městem, naštvaný taxikář a rozespalá tvář vaší přítelkyně.

„Ty ses asi zbláznil, ne?“ Ano, přesně takovou odpověď jste vždycky očekával…

Upřímnost nade vše

Na firemním večírku vás napadne, že by možná nebylo od věci říci šéfovi, co si o něm vlastně myslíte. Ačkoliv si nepamatujete, co jste mu přesně řekl, ráno se vzbudíte s nejasným pocitem viny a zvláštní předtuchou, že vás brzy čeká výpověď.

Jana Lutišanová

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.