nevera na internetu
Zdroj: internet

Sex na internetu: je to nevěra?

5.0/5
Hodnocení:

Stačí se rozhlédnout – na sex narazíte všude kolem nás. A kde je ho bezkonkurenčně nejvíce? Jednoznačně na internetu. Právě v tuhle chvíli se mu na něm věnuje obrovské množství lidí. Jste mezi nimi i vy? A nebojíte se, že by vám mohl pokazit váš reálný vztah?

nevera na internetu

Sexu je plný internet

Kdo z nás si někdy nestahoval z internetu sexy videa, nebo si nezašpásoval na nějakém erotickém chatu? Vyvinuté samičky na nás pomrkávají pomalu z každé druhé stránky a kdo by odolal… A přiznejte se: kolik z vás se přitom patřičně nepřibarvila, nepřidala cm v objemu na hrudi a neubrala v pase? Sex na internetu je lákavý už jenom z hlediska toho, že můžeme vystupovat naprosto anonymně a stát se tím, kým chceme. Můžeme měnit svou identitu a dát tak zelenou všem svým přáním a pěkně si tak chvilky za počítačem užít. Pokud však jste s někým ve vztahu, nemusí s vámi toto nadšení sdílet. Naopak se mu může zdát, že mu takto na internetu vlastně zahýbáte, a tato, podle vás, neškodná vášeň může nadobro pokazit i fungující vztah.

I porno na internetu může vadit

„Nevěra“ na internetu může mít několik úrovní. Rozeberme si ji od té nejméně závažné, což je prosté stahování videí a lechtivých obrázků. Jelikož jde o jednostrannou záležitost, logika vám zřejmě říká, že by vaší partnerce neměla vadit. Leč, mýlíte se. Mnoho žen totiž bere profesionálky z porna a erotiky jako konkurenci a potvrzení toho, jak jsou ony samy nedokonalé. Pokud tedy vaše partnerka není internetové erotice příliš nakloněna, nedívejte se na videa a obrázky před ní, ale „užívejte“ si této libůstky spíše v soukromí. Rozhodně však tuto činnost nepopírejte! Na přímou otázku, odpovězte pravdivě a nevyhýbejte se. Konec konců – co na tom?

Flirtování na chatu nesnese skoro nikdo

Daleko nebezpečnější a protějškem ještě hůře přijímané jsou různé erotické chaty, či dokonce seznamky. Jak je sledování internetového porna záležitostí z říše fantazie, zde se už můžeme dostat do života naprosto reálného. Zatímco některým stačí, že zde sdělí ostatním své fantazie a že vše proběhne virtuálně pouze na „půdě“ internetu, pro některé je to pouze odrazový můstek k tomu, převést své fantazie do praxe s partnerem, kterého si zde nabalí. A tomu už nebude rozumět asi moc partnerů rozumět nebude.

Neriskujte

Chcete riskovat, že kvůli pár žhavým flirtům ztratíte fungující vztah? Stát se totiž může cokoliv a na váš virtuální vztah může partner přijít jedna dvě. A což takhle zkusit si promluvit se svým partnerem a realizovat, co realizovat lze s ním? Rozhodně však neberte virtuální „nevěru“ na lehkou váhu a jako něco, co přece nemůže nikomu vadit. Mohlo by se vám to totiž šeredně vymstít…

-mia

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.