Sexuální perverze, co je a co už není normální?
Sexuální perverze, co je a co už není normální?Zdroj: Internet

Sex perverz I. Sex za hranicí normálnosti aneb brutální sexuální praktiky.

4.0/5
Hodnocení:

Varování zvěrolékaře, pokud nejste úchylní nebo nemáte dostatečně silný žaludek, tak tento článek raději nečtěte!!!

Kde se podle Vás v sexu nacházejí hranice normálnosti? Co považujete za neškodné a co už za perverzní? Jste zvědaví, jaké je možné bizarní sexuální praktiky? Vynechme způsoby, jak vyvolat vzrušení bolestí. Řeč bude o úchylné a mnohdy nechutné hrátky, které některé jedince přivádějí na pokraj orgastické slasti. Sex zkrátka není jen jemné doteky a slastné vzdychání, ale někdy to může být docela brutální záležitost.

A začneme zlehka. Jednou z netradičních sexuálních praktik spadající do kategorie bondage je mumifikace. A o co jde? Jeden z partnerů je znehybněn pro oba příjemným způsobem. Mumifikace spočívá v postupném obmotávání milence různými materiály – fólií, plachtou, gumovou či izolační páskou, obvazy – zkrátka čímkoli, co je po ruce. Výsledek je takový, že partner je úplně paralyzován a prakticky se nemůže hýbat. Tato praktika je určená pro všechny, které vzrušuje bezmocnost partnera.

Latex a znehybněná žena..fajnšmejkrovství.

Latex a znehybněná žena..fajnšmejkrovství.

Dalším způsobem, jak si ozvláštnit sex je římská sprcha. Pod touto sexuální praktikou se skrývá zvracení! Představte si, že Vás bude partner pozorovat, když zvracíte, případně Vás požádá, ať se vyzvracíte na něj. Připadá Vám to nechutné? Ovšem není to zrovna „čistá“ záležitost, ovšem je vědecky dokázáno, že během zvracení dosahují některé ženy orgasmu pod vlivem hormonů, které se během něho uvolňují a způsobují uvolnění. Některé lidi zkrátka vzrušuje zvuk, který je vydáván při dávení.

A tohle je opravdu nechuťárna! Představte si, že se někteří lidé vyžívají v praktice nazvané ass to mouth. Znalcům anglického jazyka už svítá – ze zadku rovnou do pusy! Tuto sexuální praktiku propagují jako naprosto běžnou a neškodnou nejrůznější pornofilmy. Běžně tam dochází k tomu, že je penis hned po vyndání z konečníku umístěn do úst partnerky. Což o to – proti gustu… Jen se musíte mít při provozování této hrátky na pozoru! V tomto případě je dost vysoké riziko přenosu různých onemocnění, zejména viru HIV a chlamýdií. Toto riziko můžete částečně eliminovat provedením análního kystýru těsně před započetím hrátek. Nebo můžete klystýr zahrnout do předehry – záleží na Vás a na specifičnosti Vašich sexuálních choutek.

Další „úchylárna“ se skrývá pod pojmem peudonecrophilia. Pod tímto latinským názvem se neskrývá nic jiného než „hra na mrtvolu“. Jeden z partnerů během sexu dělá, že je mrtvý – vůbec se nehýbe a nejeví jakékoli známky života. Pro dosažení co možná největší autenticity je žádoucí, aby se partner, který bude dělat mrtvého, naložil do studené vody do té doby, než se potlačí životní funkce. Pak předstírá smrt. Přijde Vám to hodně úchylné? Máte pravdu! Zároveň to je ale velmi vzrušující!

Hezké zvířátko, třeba ho obskočit...

Hezké zvířátko, třeba ho obskočit...

Od pochmurnosti teď přejdeme k něčemu hravějšímu a veselejšímu – k ponyplay. Jedná se o jakousi formu otroctví. Jeden z partnerů je zkrátka pasován na poníka a vyžaduje se po něm chování, které je tomuto zvířeti typické. Druhý z partnerů pak představuje jezdce nebo chcete-li žokeje. K těmto hrátkám ovšem potřebujete i jisté vybavení – poník se neobejde bez popruhu, koženého sedla a otěží. Nezbytností je také bičík v ruce jezdce. Hlavní element rozkoše je dobrovolné či nedobrovolné ponížení, přeměna člověka ve zvíře či představa sexu se zvířetem. A fantazii se meze nekladou – ve vašich hrátkách nemusí hrát hlavní roli poník, ale klidně pes, vlk, lev, prostě cokoli Vás napadne.

Jsou pro vás tyto záležitosti perverzní? Ti, kteří podobné záležitosti provozují, by si to rozhodně nemysleli – považují se prostě jen za trochu „hravé“. A zajímá vás něco drsnějšího a nechutnějšího? Tak si počkejte na další díl!

autor: Andrea Veverková
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.