man-and-woman-in-bed
Sexuální perverze, co je a co už není normální?Zdroj: Internet

Sex perverz II. Sex za hranicí normálnosti aneb brutální sexuální praktiky

3.8/5
Hodnocení:

V minulém díle jsme Vám slíbili opravdový nášup perverzních nechutností. A že to bude síla! Pokud jste jedinci se slabým žaludkem, tak četbu následujícího textu rovnou vzdejte. Takže držte si klobouky a sáčky na blití, tento článek bude plný excelentně zvrhlých nechutností!

A vezmeme to pěkně zostra hned na začátku. Slyšeli jste už v oblasti erotického dovádění výraz kaviár, scat nebo dokonce koprofilie? Takhle to zní skoro nevinně. Ve skutečnosti všechny tyto výrazy soustřeďují zálibu v lidských výkalech. Nejedná se však jen o jejich roztírání a čichání k nim v rámci erotické předehry. Lidé, kteří se v podobných činnostech vyžívají, nezřídka přistupují také jejich pojídání nebo zasouvání potravin do konečníku, odkud se vyjídají i s příslušným nevábně vonícím „dresingem“. To že podobné praktiky znamenají obrovské zdravotní riziko, asi není třeba vyprávět. Podobnými hrátkami si můžete zadělat na pěknou infekci. Zde nepomůže ani důkladná sprcha před aktem…

Jedním z tradičních bludů béčkových pornofilmů je dojem, že když vrazíte ženě penis do pusy až po kořen, způsobíte jí tím nekonečnou slast. Ve skutečnosti se však dotyčná v takovém situaci potýká spíš s dávicím reflexem nežli rozkoší. Ovšem dávení penisem je také jedna z divočejších sexuálních praktik. „Fajšmekrům“ pomůže tato metoda přejít v další pro většinu lidí nechutnou záležitost – v „římskou sprchu“ neboli „erotické zvracení“. S obsahem žaludku pak můžete nakládat podobně, jako s výše zmíněnými exkrementy. Některé muže zkrátka rajcuje mít penis pokrytý zvratky. Ovšem ti, kteří tuto praktiku provozují tvrdí, že při hlubokém vsunutí penisu do úst partnerky je úžasně drážděn žalud a předkožka, což je zdrojem velké rozkoše.

V našem výčtu nesmí chybět ani praktika zvaná „facial“, neboli „stříkání do tváře“. Sice může mnohým připadat, že se jedná jen o nevinné laškování a není na něm nic divného nebo protivného, ovšem ne každému se to tak může jevit. Nejedná se samozřejmě o nic nebezpečného, ale také ani nic příjemného – zejména pokud jde o partnera nebo partnerku, která má poskytovat obličej. Záludnost spočívá v tom, že muž nemíří jen na ústa, ale i oči milenky. A garantujeme Vám, že mít semeno v očích opravdu není nic příjemného. Sperma Vás samozřejmě oslepit nemůže (na rozdíl od lásky) a na jeho odstranění z očí postačí trocha vlažné tekoucí vody.

Předposlední netradiční sexuální praktikou je vysávání ejakulátu. A odkud? Odevšad kde to jde, zkrátka ze všech tělesných otvorů. Příznivci „felchingu“ vysávají sperma například z konečníku, ucha, z podpaží, prostě odevšad kde to lze. Přece není od věci prodloužit si slast i po výronu semene… Co Vy víte, třeba Vás to správně navnadí a dáte si druhé kolo.

A co takhle vyzkoušet „zlatý déšť“? I když močit si na pohlavní orgány, obličej, prsa nebo jiné části těla je opravdu jen pro otrlé. Je ovšem pravda, že takzvaný „pissing“ touží vyzkoušet stále větší množství párů, které touží vyzkoušet si něco nového. Ti méně ujetí si mohou vyzkoušet „lehčí“ variantu pissingu a kropit svá těla nikoliv močí, ale třeba šlehačkou, medem, kapkami šampaňského nebo roztavenou čokoládou. Slízávat tohle musí být rozhodně příjemnější než moč… Každopádně by vždy po podobné proceduře měla následovat pořádná sprcha.

A co Vy? Byli by jste ochotni vyzkoušet si nějakou z nabízených variant perverzárniček?

autor: Andrea Veverková
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.