sex s robotem.jpg
Zdroj: internet

Sex s robotem? Proč ne!

0.0/5
Hodnocení:

Sex s robotem? Proč ne!

Až do teď dělali roboti jen samé nudné věci: hráli fotbal, tancovali, sbírali šutry na měsíci… Tomu je ale konec!

sex s robotem.jpg

Německý vynálezce Michael Harriman konečně přišel s opravdu užitečným robotem, a sice s nejvymakanější erotickou pomůckou, jakou si jen dokážeme představit. Robotické uspokovovací panně se dokonce během akce mnohonásobně zvýší srdeční tep.

Zní to až trochu úchylně. Zatímco normální nafukovací panna jen leží a… no… je nafouknutá, tak fembot – nazvaný Andy – vzdychá, zvyšuje se mu tep umělého srdce a je pokrytý silikonovou kůží k nerozeznání od pravé. Dokonce se mu/jí/tomu zvyšuje celková tělesná teplota, zatímco nohy zůstávají studené jako ve skutečnosti.

„Je téměř nemožné je rozpoznat od reality. Rád tvořím takové věci a nepřestanu, dokud nesestrojím model, který bude lepší než skutečná žena,“ prozradil Harriman. Pokud jste zoufale osamělí, můžete si tuto společnici na ukrácení dlouhých chvil pořídit zhruba za 180 tisíc. Za příplatek ji můžete mít s většími ňadry, jinými vlasy atp. Fembot vám přijde s dálkovým ovládáním, kterým řídíte předem naprogramované vrtění pánví a další roztoužené pohyby.

Firma nabízí i robotnického chlapáka Naxe, jenž uspokojí každou ženu, dívku a paní ujetou na silikon.

Zdeněk Kolbuch

Fembot – video

autor: pitrs
rubrika: Nezařazené
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. BillyBob

    Za 180 tisíc se dá pořídit docela dobrá a hlavně opravdová holka :-)

  2. Jan

    No tak to je ulet….

  3. lolita

    já jenom žasnu co všechno lidi nevymyslí… já si po tomhle článku opravdu umím představit budoucnost nějak tak, jak to je v těch filmech jako například I.A. a podobně.. skvělý