Sexy starší dáma
Sex se starší ženou.Zdroj: Profimedia

Sex se starší ženou – nadpozemský zážitek nebo úchylárna.

4.1/5
Hodnocení:

Sex se starší ženou je ideálem všech postpubertálních mladíků. Ačkoli je dnes vyzvedáván ideál mládí a dokonalého těla, nedají se sexuální schopnosti osmnáctky a pětatřicítky vůbec srovnat. Mladé kočičky, jsou sice nádherné, ale soulož s nimi připomíná spíše masturbaci její vagínou, nebo soulož s nafukovací pannou. Naproti tomu zkušená třicítka Vám dá okusit takovou jízdu, že na ni do smrti nezapomenete.

Důvodem, proč muži vztah se starší ženou tají, je negativní reakce okolí. Naše společnost je přeci jen v těchto záležitostech stále příliš úzkoprsá. Proto často vztah zajíčka s čtyřicítkou nepřesáhne oblast sexu a partnerství jako takové nevznikne. Přitom pánové nevědí, o co přicházejí! Takový vztah Vás totiž katapultuje do netušeného pohodlí, které vám zajistí nejen teplou náruč, ale i teplou večeři a dokonalou sexuální akrobacii, v níž jsou ženy už po třicítce výborně vycvičeny.

Dvacetiletá holka svoji sexualitu teprve hledá a má spoustu práce sama se sebou a její postoj k intimním záležitostem je mnohem egocentričtější než u starší ženy. Ta už totiž dokáže zacházet se sexem jako s nástrojem vztahu, takže umí muže lépe uspokojit. Umějí se totiž v posteli dokonale uvolnit a nezažijete s nimi žádnou křeč, kterou někdy vnímáte při sexu s mladšími partnerkami. Sexuální aktivita mužů je totiž na vrcholu kolem dvaceti let a přesně odpovídá intimním potřebám čtyřicetileté ženy. Z takových žen se stávají torpéda, která si sexu umějí pořádně užívat.

Získat starší ženu je trochu umění. Chce to strategii, vtip, inteligenci, sebejistotu a vědět na co se zaměřit. Starší žena se hned radostí nepočůrá, když ji začne balit mladší kluk. Spíš jí to bude velmi podezřelé a podle toho k tomu bude přistupovat. Bude se ptát „Proč?“ Musíte jí nejprve dokázat, že vám o ni doopravdy stojíte a neděláte si z ní legraci. Žena totiž často trne obavou, že je pro vás moc stará. Ukažte jí, že máte zájem, ale nevykládejte hned, že ji chcete. Starší ženu nelze nutit. Nejprve ji musíte správně naladit a dokázat, že váš zájem je upřímný a že to myslíte vážně. Sledujte, co jí schází a poučte se z toho. Povídejte si s ní. Obecně platí, že při balení starší ženy musíte používat hlavu a chovat se dospěle, aby ve vás cítila adekvátního partnera. A pozor! Starší bývají sexuálně náročnější. Rozhodně ji neuspokojí pětiminutová rychlovka na zadním sedadle Vašeho auta.

K sbalení zralé ženy se odváží jen opravdu sebevědomý hoch. Pokud Vám však odvaha chybí, můžete si sexuální služby starší dámy zaplatit. Není to nic složitého, protože nabídku na sex se zralou čtyřicátnicí nebo padesátnicí najdete běžně v novinové inzerci a zkušenost je to velice zajímavá, což může potvrdit řada mužů.

Jeden z nich si podobnou záležitost vyzkoušel na vlastní kůži a nemůže si ji vynachválit. Odpověděl na inzerát a navštívil zachovalou pětačtyřicátnici v jejím bytě: „ Zatlačila mě do koupelny. Stáhl jsem z ní ty čtyři kusy oblečení, co na sobě měla. Byl to zajímavý pocit – oproti svlíkání mladé slečny v tom bylo něco tajemného. Když přede mnou stála nahá, začala pro změnu svlíkat mě. To bylo ještě zajímavější a už to se mnou docela cvičilo. Pustila sprchu, vlezla si pod ní a zatáhla mě tam taky. Začala mě mýt. Už po krátkém kontaktu mých rukou s jejím tělem se dostavila mohutná erekce. Přitom jsem se docela bál, že s tím bude problém. Nebyl. Když jsme skončili s mytím, přitáhla mě k sobě a začala se o mě jemně třít. Byla to nádhera. Po krátké chvíli jsem si radši nasadil ochranu, protože to mělo docela rychlý spád. Hned potom, co jsem do ní pronikl, došlo k vyvrcholení. Dali jsme si ještě několikrát repete, takže to byly dvě hodiny plné skvělého sexu – klasika a orál. Oboje samozřejmě s ochranou. Dal jsem jí dva a půl tisíce, ale stálo to za to! Hlavně jsem ale zjistil, jaké to je se zralou ženou. Perfektní!

Nejde jen o to, že starší žena do toho dá všechno, protože si bude myslet, že to může být  naposled a proto si to bude chtít pořádně užít, ale hodí se sem i staré dobré pořeklado : “ Na starém kole se naučíš nejlépe jezdit„…

autor: Vilém Břicháč
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.