jizda na cervenou
Pěkná prdelkaZdroj: Galerie Mzone

Nebylo moc příležitostí kde – sexem seknem ve svém?

0.0/5
Hodnocení:

Také jste patřívali k těm, kteří neměli nejen svůj, ale ani pronajatý byt? A když už jste si uloupli nějakou tu povolnou „roštěnku“, řešili jste problém, kde si s ní užít? Nebylo moc příležitostí kde, nebylo moc peněz, a tak jste prožívali permanentní dobrodružství.

Užívali jste si ve vypůjčených bytech, ve svém starém autě, co při každém pohybu vydává artrózní úpění, nejčastěji ale v přírodě, a to bez ohledu na roční dobu, vlhkost vzduchu či povětrnostní podmínky. Některé strhující sexuální zážitky vám zůstaly v paměti dodnes. A kupodivu to nejsou ty, kdy jste si to rozdávali pěkně v teple v peří, nýbrž takové, kdy jste byli na břehu rybníka za svitu měsíce a kapři z toho málem vyskakovali na břeh. Jemný opar nebezpečí přítomnosti nepovolané osoby povzbuzoval vaši vášeň tak, že v zimě pod vámi tál i sníh a rozpouštěl se opodál stojící sněhulák. Ta vášeň byla až taková, že jste usoudili, že právě tahle sličná děva je ta pravá pro celý život.

Schválili vám hypotéku, anebo jste jiným a méně komplikovaným způsobem přišli ke svému vlastnímu bydlení. Konečně žádní mravenci v kredenci, kolena od hlíny, žádné ulámané páčky od blinkrů. Pohodlíčko, teploučko a bezpečí, koupelna na dosah ruky.

Hurá! Konečně jste vyzkoušeli i náročnější postelové aktivity, po kterých jste toužili. A kromě dírky v nose a uchu vás vaše partnerka uspokojila vším a všude.

„Přesvědčování partnerky k méně běžným sexuálním praktikám, třeba v řepném poli, nepřináší často to kýžené ovoce. Holky prostě mají víc zábran než chlapi. Až ve svém bytě a s postupem času mi dovolila Aneta skoro všechno. Bylo to objevné a fajn. Záměrně říkám bylo. Žijeme spolu ve svém skoro pět let a nějak se nám do té postele vkrádá nuda, nebo co to je,“ říká osmatřicetiletý Vašek. Pak dodává: „Možná bych to naše manželské dovádění nazval rutinní záležitostí. To jsem nečekal.“

Vašek, stejně jako mnoho dalších, postrádá v sexu vášeň. A diví se – vždyť mají prostor a své soukromí. Nutno podotknout, že v tom není sám. Na omyl očekávání kvalitnějšího sexuálního života v bezpečném závětří vlastního příbytku narazilo už hodně párů. Málokdo si totiž uvědomuje, jakou moc má koření zakázaného. Sůl v podobě náhodného kolemjdoucího, pepř v kabátě porybného u vodního toku, chilli a paprika ukrývající se v čase, který utíká jako splašený, protože dívka chvátá domů, neboť ráno v pět vstává a ještě ji čeká skoro hodinová cesta domů.

Všude se to hemží radami, jak si okořenit sexuální život. Nejlépe za pomoci nohy za uchem a v příšeří příbytku, kde se nepřerazíte jen díky tomu, že lůžko je osvětlené takovou spoustou svíček, až máte dojem, že trénujete skok na máry. Nikde se moc nemluví o tom, že je tu lepší koření. Vzdát se občas pohodlí a bezpečného zázemí a vyrazit třeba zase jednou do přírody. Na komáry, na čumily a třeba na stojáka, ale s grády.

Autor: -ebra-

autor: pitrs
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.