Nebojte se experimentovat
Nebojte se experimentovat..Zdroj: Profimedia

Sexíček okořeněný trochou exotiky a lehce úchylných praktik.

3.4/5
Hodnocení:

Už jsou tady dlouhé zimní večery, které přímo vybízejí k tomu, abychom si zalezli do pelíšku a pořádně si tam zašpásovali. Ovšem i ten neúžasnější sex dříve nebo později zevšední a pod deku se za Vámi pomalu, ale jistě vkrade stereotyp. Samozřejmě v té chvíli začnete přemýšlet, jak z toho ven a znovu vzkřísit jiskru vzrušení a poznávání něčeho nového. Zdrojů sexuální inspirace je spousta, ale jejich uvedení do praxe bývá problém. Většině z nás jistě neprojde organizování hromadných orgií jako ve starověkém Římě, ani nechceme riskovat vykloubené rameno praktikováním poloh Kamasútry. Jaké jsou tedy sexuální praktiky, které nevyžadují speciální příslušenství ze sexshopu nebo školení v Tantře? Ty co Vám nabídneme my, jsou vděčné a dostupné opravdu všem.

Nejrozšířenější sexuální praktikou je orání sex. Přitom existují obecná pravidla pro obě pohlaví, jak to protějšku opravdu kvalitně udělat. Nejprve pomalu laskat jemnými polibky. Potom pozvolna přidávat na rychlosti a tempu. Partner by si měl pomáhat pouze jazykem, nikoliv zuby. Důležité je nebýt příliš hrubý nebo samou euforií nezapomenout vnímat, jestli z toho protějšek má opravdový požitek (cuká se, klitoris je stažený, penis ochablý). Po laskání jazykem je dobré se na chvilku odmlčet. Partner by vám měl dát příležitost nechat se uspokojit, pokud budete chtít. A doporučení pro ženy: Polykejte! To je pro muže to nejlepší zakončení. Sperma se z devadesáti procent skládá z vody obohacené trochou cukru, bílkovinou a zdravým proteinem. Byl by tedy nerozum takovou zdraví prospěšnou věc plivat! Chlapa si tím získáte, jelikož pro něj není lepšího pocitu, než když mu dáte najevo, že se jeho sekretů neštítíte.

Domina a její otrok

Domina a její otrok

Další úžasnou záležitostí je anální sex. Pro někoho je to běžná součást pestrého rejstříku sexuálních praktik, pro jiného nechutná úchylka. Existují ale pádné důvody, proč bychom to měli zkusit. Zakázané ovoce přece chutná nejlíp a anál měl v sobě vždy něco zvráceného. Kdo o tom uvažuje a už jen představa takového sexu ho vzrušuje, nemá důvod nevyzkoušet. Proč by měl člověk tuhle vysoce erotogenní zónu ignorovat? Při správné přípravě a technice nebolí a je velmi intimní. A vyzkoušená zástupy mužů a žen. Jen dejte pozor na čistotu, použijte kondom a hromadu lubrikačního gelu!

A co takový „dirty talk“, tedy říkání pěkně úchylných prasárniček při sexu? Sex není jen romantické vzdychání, ale má i drsné, animální podoby. A to nás baví! Tak proč si o takový živočišný sex neříct slovníkem, který je k tomu určený? Pro milostný akt má hovorová čeština celou paletu slov. Každé v sobě skrývá jemné nuance jeho provedení. Po výzvě „pomiluj mě, zlato“ se asi nestandardního výkonu nedočkáme. Bude to chtít trochu připepřit. Proč jinak by ta slova vznikla, než aby se používala? Jazyk je živý nástroj, co funguje, přežije, co se nepoužívá, zanikne. A neslušná sexy slovíčka se drží statečně.

Ženské tělo není jen vagína! Parádní sex si můžete užít i „mezi prsa“. Ženská prsa jsou velmi dobře uzpůsobena ke vzrušování mužského pohlavního orgánu, a to především v případě, že jsou dostatečně velká a muž může vsunout penis mezi ně. Pro muže to poskytuje zážitek podobný průniku do pochvy; prsa mu totiž tisknou penis ze všech stran. Hlavně nezapomeňte penis pořádně promazat!

Obdobou předchozí praktiky může být sex mezi hýžděmi. Nemluvíme teď o análním sexu, ale o erotické hře se sedacím svalstvem a přilehlými tukovými polštářky. Pokud muž vloží penis mezi hýždě zvlhčené masážním olejem „na plocho“, může se při pohybu mezi nimi cítit jako v pochvě. Masážní olej pochopitelně můžete nahradit i rajcovnějšími tekutinami: slinami, smetanou nebo tekutou čokoládou – čímkoli, co bude klouzat a muži přinese větší požitek. Oproti ňadrům má sex mezi hýždě velkou výhodu. Stisknou se samy, takže žena má při hrátkách volné ruce.

Taky bondáž neboli svazování nabízí celou řadu vzrušujících možností. Ale je naprosto jasné, že se tahle praktika musí postavit na vzájemné důvěře, neboť někomu se plně oddat není jen tak. Takže co by mohlo vyvážit vaše eventuální pochyby? Saténový šátek, punčošky, vaše šerpa z maturitního plesu? Hezky partnera přivázat k posteli a ovládnout… Můžete vyzkoušet celou řadu rolí: nechat partnerku zahrát si na nekompromisní dominu nebo oddanou otrokyni ve službách svého pána – možností je spousta. Uzly však neutahujte, ale važte pouze napůl. Kdykoliv tak bude možnost se ze situace „vyvlíknout“. Jestliže máte v úmyslu přivázat partnera k čelu postele, použijte dlouhý provaz vypraný ve změkčovači látek (po lanu ze stoprocentní bavlny se poptejte v domácích potřebách). Vázání započněte od prostřední části vaší milostné šňůry, omotejte ji kolem zápěstí a zauzlujte. Poté partnera zbavte svéprávnosti přivázáním k posteli. Co si s ním budete dělat potom, záleží na vás …

Nažhavit partnera můžete také erotickou masáží. Při ní je podstatná hlavně intuice. Není potřeba znát nějaké speciální masážní techniky. Každému se totiž líbí něco jiného. Můžete také partnerovi navrhnout, aby měl po celou dobu masáže zavřené oči. Bez vizuálního kontaktu budete vnímat jeden druhého úplně jinak. Když už je partner naladěný a uvolněný, můžete doteky rozšířit na celé tělo. Přeskočíme od šíje až k chodidlům, která velmi často zanedbáváme. Přitom patří k nejzajímavějším erotogenním zónám. Vždy používejte masážní oleje, jejíž vůně Vám je příjemná a dbejte, na patřičnou atmosféru.

K prohloubení sexuálních zážitků vede důkladné zmapování vlastní sexuality, ke kterému nám pomáhá celá řada nástrojů, které jsou k mání v sexshopech. Naštěstí dnes již nejsme tak prudérní jako před dvaceti lety, což dosvědčují sociologické výzkumy. Takže se vůbec nemusíte stydět experimentovat.

 

autor: Viktor Šimík
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...
  1. mirek šlemr

    mam rad sex zepředu jemi třicet let jsem středni postavi čau mirek šlemr