Sexuální inspirace
Sexuální inspiraceZdroj: Profimedia

Sexuální inspirace, probuďte ve Vás opět sexuálního démona.

4.0/5
Hodnocení:

Zmizela z vašeho milování zábava? Dopustit, aby práce a rutina utlumily sexuální vzrušení, které kdysi bývalo předehrou k radostnému milování plnému energie, je velmi jednoduché. Stejně tak se snadno stane, že intimnost fyzického sblížení pomine, aniž bychom si to uvědomili. Navrátit vroucnost a vášeň se však nedá ze dne na den. V některých věcech musíte začít úplně od začátku. Pomalu a postupně si začnete budovat vzájemnou důvěru a společně překonávejte nepříjemné pocity a nervozitu. Pro dobrý začátek do nového a zábavného sexuálního života si nejdříve zjistěte, co je nutné změnit a co Vám vyhovuje.

Sexuální inspirace aneb jak oživit touhu po partnerovi

Sexuální inspirace aneb jak oživit touhu

Skutečně dlouhodobé řešení situace je třeba hledat v komunikaci. Zeptejte se sami sebe, co Vám kromě sexu poskytuje pocit volnosti a opravdu dobré zábavy. A slovo „zábava“ je klíčovým slovem. Velmi často se totiž stává, že když si najdeme čas na milování, přistupujeme k němu příliš vážně. V dnešním uspěchaném světě je přece jen něco, co by měly mít všechny partnerské dvojice stále na paměti… Udělejte si čas na sex a pořádně ho využijte!

V dlouhodobém partnerském vztahu se zapomíná na „předehru“ a na to, jakou zábavu nám při sexu poskytuje. Dokonce i nový milenecký pár ji z nedočkavosti vynechá. Statistiky a výzkumy z oblasti sexuologie však dokazují, že jen velmi málo žen dosáhne orgazmu pouhým vniknutím. Dnes už většina mužů oceňuje skutečnost, že předehra zvyšuje citlivost partnerky a pomáhá jejímu uspokojení.

Sami sobě však položte následující otázky: Kolikrát za den jste se eroticky dotkli své partnerky? Na jakých místech a jakým způsobem se dotýkáte své partnerky, když jdete do postele? Jsou Vaše dotyky pokaždé výzvou k sexu? Líbí se Vám tělo partnerky? Pokud si upřímně odpovíte, určitě dospějete ke zjištění, že čas věnovaný předehře nejenom zvyšuje sexuální napětí, ale přibližuje Vás k sexuálnímu uspokojení ženy.

autor: Kamil Blážík
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.